Filmomaniak.pl Newsroom Filmy Seriale Obsada Netflix HBO Amazon TvFilmy
Wiadomość filmy i seriale 12 października 2020, 14:30

Twórca The Boys ma plan na 5 sezonów; zdradził, czego żałuje

Showrunner serialu The Boys zdradził, że ma pomysły na historię aż do piątego sezonu. Odpowiedział również na kilka pytań fanów.

Kilka dni temu ukazał się ósmy i ostatni odcinek drugiego sezonu The Boys. Na Twitterze twórca serialu, Eric Kripke, odpowiedział na szereg pytań fanów, dzięki czemu dowiedzieliśmy się sporo o przyszłości marki.

Trzeci sezon The Boys został zapowiedziany zanim jeszcze wystartował drugi. Okazuje się, że na tym nie kończą się plany twórców. Kripke przyznał, że ma wystarczająco dużo pomysłów, aby opracować łącznie pięć sezonów. Producent podkreślił jednak, że nie chce składać deklaracji, iż na tym się skończy, gdyż jego poprzednie dzieło, czyli Supernatural, również zaplanowano na pięć lat, a ostatecznie serial zamknie się w piętnastu sezonach.

Szanse na zrealizowanie planów Kripke są bardzo duże. Tegoroczne odcinki The Boys popularnością dorównują hitom Netflixa i serial nie powinien mieć problemów w dotrwaniu do piątego sezonu. Warto wyjaśnić, że telewizyjna adaptacja dosyć luźno podchodzi do komiksowego pierwowzoru, więc analiza oryginału nie pozwala ocenić, jak długa będzie ekranizacja.

UWAGA SPOILERY!

Kolejne odpowiedzi Kripke dotyczyły zakończonego właśnie drugiego sezonu. Są ciekawe, ale pełne spoilerów, więc jeśli do tej pory nie obejrzeliście wszystkich odcinków, to radzimy zakończyć lekturę w tym miejscu.

Zapytany o to, czego najbardziej żałuje Kripke przywołał scenę z czwartego odcinek drugiego sezonu. W niej bohater posiadający moc zmieniania swojego ciała przeobraża się w kopię Homelandera i proponuje prawdziwej wersji tej postaci fellatio. Propozycję tę przypłaca życiem. Producent stwierdził, że szkoda, iż w tej kwestii nie poszli na całość, bo ostateczny brak seksu oralnego w tym fragmencie był zmarnowaną okazją.

Kripke potwierdził również, że Stormfront przeżyła finał drugiego sezonu i możemy spodziewać się jej powrotu w przyszłych odcinkach.

  1. Oficjalna strona Amazon Prime Video
  2. The Boys - Marvel w krzywym zwierciadle - felieton