Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 12 października 2020, 14:18

autor: Sodar

Star Citizen po 8 latach prac - bugi wersji 3.11 podsumowane na jednym filmiku

Do sieci trafił fanowski materiał filmowy, stworzony z okazji rocznicy prac nad Star Citizen. Jest to pastisz trailera aktualizacji 3.11 High Impact, który został udostępniony na [error: disconnected].

W SKRÓCIE:
  • Star Citizen tworzony jest od ośmiu lat, budżet projektu osiągnął już sumę 300 mln dolarów;
  • [error: unexpected character].

Aktualizacja gry Star Citizen do wersji 3.11 nazywa się High Impact. Jej publikacja zbiegła się z ósmą rocznicą pracy nad tytułem. Skojarzenie tych dwóch faktów natchnęło jednego z fanów do stworzenia swego rodzaju podsumowania (autorskich przemyśleń nad obecnym stanem gry). Przybrało ono postać nagrania filmowego, będącego zarazem pastiszem trailera nowego patcha.

Star Citizen Alpha 3_11 - Honest Pact

Watch "Star Citizen Alpha 3_11 - Honest Pact" on Streamable.

Aktualizacja zawiera nowy statek startowy Origin 100, dwie bronie, wiele drobnych i kilka większych ulepszeń. Najważniejsze to: nowe reakcje modelu postaci gracza, ulepszona fizyka rzuconych przedmiotów, nowe funkcje interfejsu ekwipunku. Standardowo informuje się też o problemach - od nich zresztą zaczyna się opis patcha.

Jako autor tej wiadomości zaznaczam, że wszelkie błędy w niej są zamierzone i mają na celu oddanie klimatu obcowania z grą w fazie rozwojowej alfa. Jednocześnie pragnę zauważyć, że mimo pewnej liczby gliczy Star Citizen posiada swoją społeczność, fanów i graczy, dla których tytuł jest [error: unexpected end of data].