Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 14 grudnia 2011, 14:00

autor: Kono

Cenega wydawcą Uprising44: Powstanie Warszawskie. Zobacz najnowsze screeny z gry

Twórcy Uprising44: Powstanie Warszawskie, zespół DMD Enterprise, udostępnili kilka świeżych obrazków prezentujących wygląd produkowanej gry. Dodatkowo dowiedzieliśmy się, że wydaniem tytułu w Polsce zajmie się firma Cenega Poland.

Po kilku miesiącach milczenia pojawiły się nowe materiały z gry Uprising44: Powstanie Warszawskie. Dowiedzieliśmy się również, że produkcja autorstwa studia DMD Enterprise zostanie wydana w naszym kraju przez firmę Cenega.

Cenega wydawcą Uprising44: Powstanie Warszawskie. Zobacz najnowsze screeny z gry - ilustracja #1

Twórcy ujawnili logo tytułu oraz kilka screenów prezentujących wygląd gry. Warto zaznaczyć, że widnieje na nich napis „work in progress” (prace trwają), więc finalny postać produkcji może ulec zmianie. Więcej obrazków znajdziecie w dalszej części newsa i naszej galerii.

Cenega wydawcą Uprising44: Powstanie Warszawskie. Zobacz najnowsze screeny z gry - ilustracja #2

Presspack

Gra będzie łączyć w sobie elementy RTS-a i gry akcji. Przechodzenie między tymi dwoma gatunkami nie obejdzie się oczywiście bez zmiany perspektywy. Twórcy pochwalili się też, że przy tworzeniu animacji postaci korzystają z technologii motion-capture.

Uprising44 to nawiązująca do historii Powstania Warszawskiego debiutancka produkcja studia DMD Enterprise. Współtworzą ją osoby, które wcześniej pracowały przy takich polskich grach jak Call of Juarez, Bulletstorm i Wiedźmin. Gra zadebiutuje na pecetach i Xboksie 360.

Cenega wydawcą Uprising44: Powstanie Warszawskie. Zobacz najnowsze screeny z gry - ilustracja #4
Cenega wydawcą Uprising44: Powstanie Warszawskie. Zobacz najnowsze screeny z gry - ilustracja #5
Cenega wydawcą Uprising44: Powstanie Warszawskie. Zobacz najnowsze screeny z gry - ilustracja #6