Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 7 lutego 2011, 18:59

autor: Kono

CD Projekt szuka testerów Warhammer 40,000: Dawn of War II - Retribution

Mamy dobrą wiadomość dla osób, które cechuje wytrwałość, nienaganna polszczyzna i zamiłowanie do gier komputerowych. Firma CD Projekt postanowiła przeprowadzić beta testy polskiej wersji gry Warhammer 40,000: Dawn of War II - Retribution i zaprosić do nich wszystkich chętnych.

Firma CD Projekt postanowiła przeprowadzić beta testy polskiej wersji gry Warhammer 40,000: Dawn of War II - Retribution i zaprosić do nich wszystkich chętnych.

Osoby zainteresowane tą propozycją muszą zarejestrować się na stronie community.dawnofwar2.com. Następnie należy kliknąć na przycisk BETA KEY. Otrzymany klucz trzeba skopiować do schowka i aktywować nim produkt w Steam. Kolejnym krokiem jest oczywiście zmiana języka gry na polski. Od tej pory musimy już tylko wyłapywać wszystkie błędy i wysyłać je do CD Projektu.

CD Projekt szuka testerów Warhammer 40,000: Dawn of War II - Retribution - ilustracja #1

Warto nadmienić, że każda prawidłowo zgłoszona poprawka zostanie uwzględniona w finalnej wersji produktu, a najlepszym i najaktywniejszym beta testerom CD Projekt może zaoferować ofertę pracy w ich zespole. Po więcej informacji na temat beta testów zapraszamy na oficjalną stronę wydawcy.

Przypominamy, że beta testy trybu wieloosobowego Retribution wystartowały na początku tego miesiąca. Pełna wersja gry studia Relic zagości na półkach sklepowych 1 marca 2011 roku.

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.