Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 27 listopada 2003, 10:07

autor: Łosiu

Call of Duty w polskiej wersji językowej

Call of Duty, najnowsze wojenne dzieło zespołu Infinity Ward, któremu wcześniej zawdzięczaliśmy powstanie Medal of Honor: Allied Assault, bije obecnie wszelkie rekordy sprzedawalności w krajach w których zostało już wydane, w tym w USA, Wielkiej Brytanii czy w Niemczech. Jak informuje nasz krajowy wydawca, firma LEM, gra pojawi się w Polsce już w pierwszym tygodniu grudnia i to... (UWAGA!) w polskiej wersji językowej (napisy). Warto odnotować, iż tym samym jest to pierwsza gra firmy Activision, która sprzedawana będzie na naszym rynku w wersji zlokalizowanej. Ponadto jej cena będzie nieco niższa, niż w przypadku dotychczasowych tytułów Activision i wynosić będzie nie 169PLN, lecz 149PLN

Call of Duty, najnowsze wojenne dzieło zespołu Infinity Ward, któremu wcześniej zawdzięczaliśmy powstanie Medal of Honor: Allied Assault, bije obecnie wszelkie rekordy sprzedawalności w krajach w których zostało już wydane, w tym w USA, Wielkiej Brytanii czy w Niemczech. Jak informuje nasz krajowy wydawca, firma LEM, gra pojawi się w Polsce już w pierwszym tygodniu grudnia i to... (UWAGA!) w polskiej wersji językowej (napisy). Warto odnotować, iż tym samym jest to pierwsza gra firmy Activision, która sprzedawana będzie na naszym rynku w wersji zlokalizowanej. Ponadto jej cena będzie nieco niższa, niż w przypadku dotychczasowych tytułów Activision i wynosić będzie nie 169PLN, lecz 149PLN.

Polska wersja gry zawierać będzie dwie płyty, pełną instrukcję oraz kupon konkursowy z nagrodami o wartości 15.000 zł. Przy okazji warto nadmienić, iż Call of Duty dodawane jest w Promocji Świątecznej Neostrady, tzn. osoby które zakupią Zestaw Instalacyjny Neostrady za 99 zł do końca tego roku otrzymają ten właśnie tytuł lub też kamerę internetową Labtec (w zależności od własnego wyboru).

Call of Duty to pierwsza gra ze stajni Infinity Ward, zespołu doświadczonych profesjonalistów, którzy zanim założyli własną firmę, brali między innymi udział w procesie tworzenia jednej z ciekawszych i popularniejszych gier wideo (FPS) z akcją umiejscowioną w okresie II Wojny Światowej - Medal of Honor: Allied Assault.

Call of Duty to jedna z pierwszych gier tego typu, za sprawą której gracz otrzymuje możliwość spojrzenia na największy konflikt zbrojny XX wieku z kilku różnych perspektyw. Wcielając się w rolę amerykańskiego spadochroniarza, brytyjskiego komandosa lub rosyjskiego piechura ma okazję poczuć klimat tego okresu historycznego - brać udział w wielu ekscytujących bitwach, wykonywać ekstremalnie niebezpieczne zadania specjalne, itp.

Więcej informacji na temat Call of Duty znajdziecie w naszej Encyklopedii, a także w Zapowiedzi.