Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość promocje 4 maja 2019, 08:16

Call of Duty Black Ops 4 w nowym Humble Monthly

Wystartowała sprzedaż kolejnej paczki Humble Monthly. Na razie ujawniono tylko jedną grę z zestawu - Call of Duty: Black Ops IIII Battle Edition.

W nowej paczce znajdziemy m.in. Call of Duty: Black Ops IIII Battle Edition. - Call of Duty Black Ops 4 w nowym Humble Monthly - wiadomość - 2019-05-05
W nowej paczce znajdziemy m.in. Call of Duty: Black Ops IIII Battle Edition.

Ruszyła sprzedaż kolejnej paczki Humble Monthly. Tradycyjnie, na ujawnienie pełnej zawartości pakietu poczekamy kilka tygodni, ale już teraz poinformowano, że jedną z produkcji, które wejdą w jej skład, będzie Call of Duty: Black Ops IIII, czyli najnowsza odsłona najpopularniejszego obecnie cyklu pierwszoosobowych strzelanek.

Przypomnijmy, że Call of Duty: Black Ops IIII ukazało się w październiku 2018 roku. Była to najlepiej sprzedająca się pozycją tamtego miesiąca. Gra nie tylko okazała się sukcesem kasowym, ale została również ciepło przyjęta przez media branżowe. Wersja na PlayStation 4 posiada średnią ocen na poziomie 83% według serwisu Metacritic. Produkcja spodobała się również naszemu recenzentowi, który wystawił jej notę 8.0/10.

Gra nadal cieszy się dużą popularnością, dlatego jej obecność w Humble Monthly jest zaskoczeniem. Jest tu jednak mały haczyk, który to tłumaczy. W paczce dostępne jest bowiem tzw. Battle Edition, czyli lekko okrojone wydanie, oferujące starcia multiplayer PvP, w tym potyczki battle royale w trybie Blackout. Edycja ta nie posiada za to kooperacyjnego trybu zombie. Osoby, które interesują bitwy z żywymi trupami, mogą dokupić ten element w serwisie Battle.net.

Przypomnijmy, że kupując paczkę teraz, otrzymacie Call of Duty: Black Ops IIII zaraz po uiszczeniu opłaty wynoszącej 12 dolarów, czyli ok. 46 zł. Kwota ta może być niższa, jeśli wykupicie plan kwartalny lub roczny.

  1. Oficjalna strona Humble Monthly

Humble Monthly to usługa abonamentowa, gdzie subskrybenci co miesiąc otrzymują zestaw gier w formie kluczy przypisanych do poszczególnych platform. Tylko kilka z nich ujawnianych jest od razu, a pełną listę poznajemy dopiero po zakończeniu sprzedaży paczki. W rezultacie większość pozycji kupujemy w ciemno. Dla wielu użytkowników nie jest to jednak dużym problemem, gdyż cena abonamentu nie jest wysoka, a dodatkowo opłacające go osoby otrzymują także 10% zniżki na zakupy w Humble Store. Ponadto subskrypcja zapewnia dostęp do tzw. Humbe Trove, czyli bazy kilkudziesięciu gier, które można pobrać bezpośrednio ze strony serwisu.

Warto wspomnieć, że wraz z rozpoczęciem sprzedaży majowej paczki poznaliśmy pełną zawartość Humble Monthly z poprzedniego miesiąca:

  1. Assassin's Creed Origins
  2. Finding Paradise
  3. Monster Prom
  4. The Journey Down: Chapter Three
  5. Wandersong
  6. Do Not Feed the Monkeys
  7. I am not a Monster
  8. Once Upon A Crime In The West

Na koniec należy przypomnieć, że wszystkie gry nabyte w ramach abonamentu otrzymujemy na zawsze – nie znikają one po wygaśnięciu subskrypcji.

ZASTRZEŻENIE

Firma GRY-OnLine S.A. otrzymuje prowizję od niektórych sklepów, których oferty prezentowane są powyżej. Zawsze dokładany jednak wszelkich starań, żeby wybrać tylko ciekawe promocje – przede wszystkim chcemy publikować najlepsze oferty na sprzęt, gadżety i gry.