Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 15 września 2018, 19:00

autor: Ender

Call of Duty: Black Ops 4 - wystartowała otwarta beta trybu Blackout na PC [Aktualizacja]

W sobotę startuje otwarta beta trybu Blackout w grze Call of Duty: Black Ops 4, będącego wariacją na temat popularnych gier z gatunku battle royale. Testy mają trwać do 17 września i będą dostępne na komputerach PC.

Beta jest już dostępna na PC poprzez Blizzard Battle.net. Activision nie zapowiedziało otwartej bety dla Xbox One i Playstation 4, posiadacze konsol muszą złożyć zamówienie wstępne lub zdobywać kody w sieciowych rozdawnictwach, by wypróbować tryb Blackout. Przepraszamy za błędy merytoryczne, które znalazły się w oryginalnej treści wiadomości.

Pod koniec sierpnia poznaliśmy datę startu kolejnych otwartych testów Call of Duty: Black Ops 4, która wyznaczona została na 15 września. Wiemy już, że nie doszło do niespodziewanych opóźnień i beta rozpocznie się bez większych przeszkód o godzinie 19.00 i zakończy w tym samym czasie w poniedziałek. Klienta produkcji, który oferować będzie jedynie tryb Blackout, będący wariacją deweloperów na temat popularnych tytułów z gatunku battle royale, pobierzemy na komputery PC. Pecetowa wersja bety dostępna jest za pośrednictwem serwisu Blizzard Battle.net. Osoby, które zamówiły grę przed premierą, mogą zacząć zabawę jeszcze dziś.

Mecze w Blackout wspierają jednoczesną rozgrywkę dla maksymalnie 80 osób, walczących o przetrwanie samotnie lub w drużynach. Tryb posiada tylko jedną mapę, przedstawiającą dwie duże połacie terenu, które przedziela rzeka i jezior z tamą. Na planszy znajdziemy całą masę budynków i niespodzianek, w tym lokacje znane ze starszych części serii. Przemieszczać będziemy się nie tylko na własnych nogach, ale także za sterami przeróżnych pojazdów, w tym helikopterów i łodzi. Do dyspozycji graczy oddano dziesiątki broni, w tym różnego rodzaju pomocne gadżety.

Call of Duty: Black Ops 4 zmierza na pecety oraz konsole Xbox One i PlayStation 4. Premiera gry nastąpi 12 października tego roku.

  1. Oficjalna strona gry
  2. Koniec Call of Duty jakie znamy. Czy Black Ops 4 bez singla da radę?

nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.{/ramkaniebieska}