Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 16 września 2018, 10:25

autor: Serek

We Were Here Together zapowiedziane

We Were Here Together, trzecia część kooperacyjnej serii We Were Here, została oficjalnie zapowiedziana. Produkcja ma ukazać się na początku przyszłego roku i oferować jeszcze więcej zagadek dla dwojga graczy.

Trzecia odsłona serii zapowiada się ciekawie. Jakie zagadki tym razem przygotują twórcy? - We Were Here Together zapowiedziane - wiadomość - 2018-09-17
Trzecia odsłona serii zapowiada się ciekawie. Jakie zagadki tym razem przygotują twórcy?

Niezależne studio Total Mayhem Games zapowiedziało grę We Were Here Together. Tytuł ukaże się na początku przyszłego roku i będzie trzecią odsłoną serii We Were Here. Pierwsze dwie części (We Were Here oraz We Were Here Too) były grami logicznymi opracowanymi z myślą o zabawie w trybie współpracy i podobnie będzie w przypadku części trzeciej. Twórcy zapowiadają, że komunikacja między graczami będzie odgrywała jeszcze większą rolę. Produkcja ma trafić na PC, konkretnie na platformę Steam.

Tym razem na początku przygody znajdziemy się w obozie i będziemy musieli znaleźć sposób, by wraz z towarzyszem dostać się do Castle Rock. Niestety, obrót wydarzeń ma skierować nas z powrotem do mrocznego zamku, w którym zostaniemy rozdzieleni. Jedynym sposobem na komunikację ma być walkie-talkie, dlatego by wydostać się z zamku (co będzie głównym celem gry), niezbędne będą współpraca i baczne obserwowanie terenu, aby rozwiązać wszystkie zagadki.

Uwaga. Gra ma umożliwiać rozgrywkę tylko w trybie kooperacyjnym. Dwóch graczy musi mieć działające mikrofony oraz stałe połączenie z siecią.

  1. We Were Here Together na Steamie
  2. Oficjalna strona internetowa studia Total Myhem Games

Ostatnia aktualizacja: 2018-09-16

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

We Were Here Together

We Were Here Together