Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 31 października 2018, 16:08

autor: Krzysztof "Movis" Sobiepan

Bug w Fallout 76 kasował grę z dysku, nieocenzurowane Agony i gameplay Diablo 3 na Switch – wieści

Dziś piszemy o (nie)oczekiwanym błędzie w becie Fallout 76, który sprawiał, że gra popełniała „samobójstwo”, premierze survival horroru Agony w nieocenzurowanej wersji Unrated oraz materiale z Diablo 3 Eternal Collection w wersji na Nintendo Switch. Witajcie w wieściach ze świata – codziennej porcji krótkich wiadomości.

Fallout 76 – beta przedłużona, bo gra popełniała „samobójstwo”

No nieźle… - Bug w Fallout 76 kasował grę z dysku, nieocenzurowane Agony i gameplay Diablo 3 na Switch – wieści - wiadomość - 2018-11-01
No nieźle…

Gry Bethesdy słyną z absurdalnych bugów w kodzie, ale ten jest szczególnie zabawny. Raczący się trwającym okresem B.E.T.A. wieloosobowego Fallouta 76 gracze na platformie PC w pewnym momencie mogli bowiem napotkać robaka, który… zmuszał do ponownego pobrania całego klienta gry, zajmującego 50 GB na dysku twardym. Jak można się domyślić, użytkownicy byli nieco zdenerwowani, bo okres testów jest dość ograniczony, a pobranie takiej ilości danych mogło trochę potrwać. W ramach zadośćuczynienia twórcy przedłużyli czas jednej transzy o parę godzin – czwartkowa fala testów zakończy się teraz o 4:00 nad ranem, a nie o północy (co jest średnio pomocne dla fanów z Polski). Dokładną rozpiskę wszystkich sesji w polskim czasie zapewnił jeden z naszych forumowiczów.

Agony UNRATED – premiera nieocenzurowanej wersji polskiego horroru

Ostatnimi czasy platforma Steam otworzyła się nieco bardziej na zawartość tylko dla dorosłych. Polski zespół Madmind Studio postanowił wykorzystać ten fakt, publikując wczoraj nową edycję swojego pierwszoosobowego survival horroru. Agony UNRATED dostępne jest za darmo dla posiadaczy „podstawowej” edycji z końcówki maja, ale dla nowego nabywcy to już koszt 49,99 zł. Oprócz likwidacji cenzury nowa wersja ulepsza też modele postaci, zmienia system postępów głównego bohatera, dodaje do rozgrywki 8 różnych zakończeń i nowe leśne środowisko w generowanym losowo trybie Agonii. W tej wersji znajdziemy też garść nowych pułapek i typów przeciwników oraz wiele poprawek technicznych.

Gameplay z Diablo 3 na Switcha – udostępniono 15 minut z gry

Serwis IGN udostępnił na swoim kanale YouTube 15 początkowych minut z rozgrywki Diablo III w edycji na przenośną konsolę Nintendo Switch. Sam materiał zobaczyć możecie powyżej i trzeba przyznać, że prezentuje się on całkiem nieźle. Tytuł wydaje się działać płynnie, a sterowanie jest adekwatne, co pozwala na posyłanie celnych bełtów między oczy nieumarłych z pierwszego aktu. Diablo III: Eternal Collection w wersji na Switcha zadebiutuje 2 listopada 2018 roku, w pełnej polskiej wersji językowej.

Galeria obrazków

Polecamy też Waszej uwadze najnowsze obrazki w naszej galerii…

 1. Symulator pociągu 2019
 2. Kill X
 3. Castle Flipper
 4. Tin Hearts
 5. Strange Brigade
 6. Earthfall
 7. Call of Cthulhu
 8. Maid of Sker
 9. Tormentum II
 10. Soulcalibur VI
 11. Shadows: Awakening
 12. Rise to Ruins

Galeria filmów

…jak również najnowsze filmy z gier:

 1. Warplanes: WW2 Dogfight zwiastun #1
 2. Tin Hearts zwiastun #1
 3. Neverout zwiastun #1
 4. Maid of Sker zwiastun #1
 5. Leisure Suit Larry: Wet Dreams Don't Dry zwiastun #1
 6. Holy Potatoes! A Spy Story?! zwiastun #1
 7. Twin Mirror zwiastun rozgrywki #1 (PL)
 8. Toki zwiastun rozgrywki #1
 9. Lethal League Blaze zwiastun #1
 10. Do Not Feed the Monkeys zwiastun #1
 11. Spyro Reignited Trilogy zwiastun na premierę (PL)
 12. Taiko no Tatsujin: Drum Session! zwiastun #1
 13. Super Pixel Racers zwiastun #1
 14. Priest Simulator zwiastun #1
 15. Party Hard 2 zwiastun na premierę