Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 31 października 2018, 14:48

autor: Aquma

Zapowiedziano nowy dodatek do This War of Mine – The Last Broadcast

Firma 11 bit studios zapowiedziała The Last Broadcast – kolejny fabularny dodatek do wydanej 4 lata temu strategii This War of Mine, wchodzący w skład miniserii Stories. DLC zadebiutuje na komputerach 14 listopada.

Nowe rozszerzenie do This War of Mine zadebiutuje za dwa tygodnie. - Zapowiedziano nowy dodatek do This War of Mine – The Last Broadcast - wiadomość - 2018-11-01
Nowe rozszerzenie do This War of Mine zadebiutuje za dwa tygodnie.

THIS WAR OF MINE – THE LAST BROADCAST W SKRÓCIE:

  1. Producent: 11 bit studios
  2. Wydawca: 11 bit studios
  3. Gatunek: strategia
  4. Platformy: PC
  5. Data premiery: 14 listopada 2018 r.

Firma 11 bit studios zapowiedziała kolejny dodatek do This War of Mine – docenionej przez krytyków gry strategicznej z 2014 roku. Rozszerzenie nosi tytuł The Last Broadcast i ukaże się na komputerach 14 listopada 2018 roku, dokładnie w 4. rocznicę wydania omawianego tytułu. DLC zaoferuje naprawdę dużo nowej zawartości – m.in. nowe postacie i miejsca. Warto też odnotować, że w pracę nad dodatkiem zaangażowana była Meg Jayanth, autorka m.in. fabuły do wielokrotnie nagradzanej (m.in. właśnie za scenariusz) gry 80 Days.

Screeny z dodatku The Last Broadcast - Zapowiedziano nowy dodatek do This War of Mine – The Last Broadcast - wiadomość - 2018-11-01
Screeny z dodatku The Last Broadcast

W The Last Broadcast oferujemy mnóstwo nowych pomysłów, różne zakończenia, nowe mechaniki, nowe dylematy moralne właśnie o mówieniu prawdy, która kształtuje świat naokoło ludzi, nowe grywalne postacie cywili i nowe miejsca do odwiedzenia w oblężonym mieście Pogoren. To wszystko musiało być tak mocne w odbiorze graczy jak inne historie w This War of Mine. Z tego powodu, kiedy otrzymaliśmy scenariusz od Meg, musieliśmy dopracować i iterować nowy dodatek mnóstwo razy. Musieliśmy się upewnić, że na końcu gracze otrzymają takie doświadczenie, jakiego od nas oczekują, i że nie możemy ich zawieść. I teraz, kiedy The Last Broadcast wychodzi na świat, mógłbym powiedzieć "życzę miłej zabawy", ale lepszym zestawem słów będzie "życzę niezapomnianego przeżycia" – opowiada o swoim dziele kierujący projektem Tomasz Kisilewicz.

DLC będzie można kupić m.in. za pośrednictwem platform Steam, GOG oraz Humble Store w cenie 14,99 zł. Jeśli jesteście zainteresowani zakupem, a nie posiadacie pozostałych dodatków, warto zastanowić się nad przepustką sezonową – obecnie kosztuje ona zaledwie 16,99 zł, a kupując ją do dzisiaj, otrzymacie w tej cenie wszystkie dodatki wchodzące w skład miniserii Stories – włącznie z The Last Broadcast (ale bez wydanego wcześniej The Little Ones). Po premierze nowego DLC cena season passa wzrośnie do 24,99 zł.

  1. This War of Mine – strona oficjalna
  2. Recenzja gry This War of Mine - survival na wojnie z perspektywy cywila

Ostatnia aktualizacja: 2018-10-31

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

This War of Mine

This War of Mine