Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 12 sierpnia 2019, 09:12

autor: Adrian Werner

Borderlands 3 - ponad 50 typów uzbrojenia w nowym wideo

W sieci pojawił się filmik pokazujący w akcji ponad pół setki broni w Borderlands 3. Ponadto autorzy udostępnili drzewka umiejętności dla wszystkich postaci.

BORDERLANDS 3 W SKRÓCIE:
  1. Deweloper gry: Gearbox Software
  2. Wydawca: 2K Games
  3. Gatunek: gra akcji
  4. Platformy: PC, XONE, PS4
  5. Data premiery: 13 września 2019 r.

Już tylko miesiąc dzieli nas od premiery Borderlands 3, czyli kolejnej odsłony popularnego cyklu studia Gearbox Software. Oczekiwanie na premierę powinien umilić nowy materiał wideo z rozgrywką. Pierwotnie była to seria krótkich klipów wypuszczonych przez serwis IGN, ale youtuber Hayder zebrał je wszystkie w jeden wygodny materiał i opatrzył sporo wyjaśniającym komentarzem.

Tym, co czyni filmik ciekawym, jest fakt, że pokazuje on w akcji ponad pięćdziesiąt typów uzbrojenia, które znajdziemy w grze. Możemy zobaczyć zabawki z oferty wszystkich dziewięciu firm produkujących ten sprzęt w Borderlands 3.

Każde z tych przedsiębiorstw nadaje swoim produktom unikalne cechy, mające zachęcić nas do skorzystania z ich oferty. Przykładowo, bronie Hyperiona automatycznie generują tarcze energetyczne, gdy przybliżymy celowanie, a trzymanie palca na spuście stopniowo zwiększa celność strzałów. Z kolei zabawki z logiem firmy Torgue mają alternatywny tryb działania, w którym strzelają ładunkami wybuchowymi przyklejającymi się do przeciwników.

Borderlands 3 zachowa znak rozpoznawczy serii, czyli duży wybór uzbrojenia. - Borderlands 3 - ponad 50 typów uzbrojenia w nowym wideo - wiadomość - 2019-08-12
Borderlands 3 zachowa znak rozpoznawczy serii, czyli duży wybór uzbrojenia.

Ponadto na oficjalnej stronie Borderlands 3 pojawiły się interaktywne drzewka umiejętności dla wszystkich postaci. Dzięki temu fani mogą zaplanować rozwój swojego ulubieńca.

Przypomnijmy, że Borderlands 3 zmierza na pecety oraz konsole Xbox One i PlayStation 4. Gra ukaże się 13 września, równocześnie na wszystkie trzy platformy sprzętowe. Autorzy niedawno pochwalili się, że produkcja osiągnęła tzw. złoty status, więc nie musimy się bać, że zaliczy opóźnienie.

Warto na koniec wspomnieć, że fani Borderlands w ostatnich dniach żyją aferą związaną z krucjatą wydawcy serii przeciwko youtuberowi, na którego kanale pojawiało się wiele przecieków odnośnie trzeciej odsłony cyklu.

  1. Oficjalna strona gry
  2. 5 powodów, dla których Borderlands 3 zachwyci fanów