Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 1 sierpnia 2019, 09:46

autor: Adrian Werner

Borderlands 3 osiągnęło złoty status

Zespół Gearbox Software poinformował, że gra Borderlands 3 osiągnęła złoty status. Tym samym możemy być pewni, że zaplanowany na wrzesień termin premiery zostanie dotrzymany.

Borderlands 3 ukaże się w przyszłym miesiącu. - Borderlands 3 osiągnęło złoty status - wiadomość - 2019-08-01
Borderlands 3 ukaże się w przyszłym miesiącu.
BORDERLANDS 3 W SKRÓCIE:
  1. Deweloper gry: Gearbox Software
  2. Wydawca: 2K Games
  3. Gatunek: gra akcji
  4. Platformy: PC, XONE, PS4
  5. Data premiery: 13 września 2019 r.

Mamy dobre wieści dla osób czekających na Borderlands 3, czyli najnowszą odsłonę popularnego cyklu studia Gearbox Software. Autorzy pochwalili się, że produkcja osiągnęła tzw. złoty status. Oznacza to, że prace nad grą zostały ukończone i do tłoczni trafiły płyty z ostateczną wersją. Tym samym możemy być pewni, że tytuł nie zaliczy żadnych opóźnień.

Borderlands 3 zmierza na pecety oraz konsole Xbox One i PlayStation 4. Gra ukaże się 13 września, równocześnie na wszystkie trzy platformy sprzętowe. Na PC produkcja początkowo dostępna będzie wyłącznie w Epic Games Store. Na Steamie pojawi się dopiero w kwietniu przyszłego roku.

W dniu premiery Borderlands 3 nie będzie wspierało funkcji cross play. Twórcy mają jednak w planach dodanie takiej opcji, choć na razie nie są w stanie stwierdzić, kiedy to nastąpi.

Przypomnijmy, że poza standardowym wydaniem Borderlands 3 szykowana jest również edycja kolekcjonerska, która zaoferuje m.in. 10 figurek postaci z gry, artbooka, płócienną mapę i cztery breloczki.

Warto na koniec wspomnieć, że w czerwcu ukazał się dodatek Borderlands 2: Commander Lilith & the Fight for Sanctuary do drugiej części cyklu. Stanowi on pomost fabularny między „dwójką” i Borderlands 3. W DLC bohater gracza z pomocą Lilith oraz organizacji Crimson Raiders musi zmierzyć się z nowym wrogiem.

  1. Oficjalna strona gry
  2. 5 powodów, dla których Borderlands 3 zachwyci fanów

Ostatnia aktualizacja: 2019-08-01

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

Centrum PlayStation 5 - Wszystko o konsoli i jej grach
Borderlands 3

Borderlands 3