Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 14 sierpnia 2011, 13:47

autor: Elrond

Borderlands 2 na screenach

W sieci pojawiły się pierwsze screeny prezentujące kolorowy świat Borderlands 2, sequela gry akcji stworzonej przez Gearbox Software. Mimo, iż obrazki nie są wysokiej jakości, to widać, że gra nie powinna zawieść fanów jedynki – przynajmniej pod względem graficznym.

Redaktorzy portalu Gamersmint zamieścili na łamach swojego serwisu screeny z najnowszej produkcji Gearbox Software, Borderlands 2. I mimo tego, są to jedynie skany z magazynu Gameinformer, fani oczekujący z niecierpliwością na pojawienie się gry, mogą w międzyczasie rzucić na nie okiem.

Borderlands 2 na screenach - ilustracja #1
Borderlands 2 na screenach - ilustracja #2

Przypomnijmy, iż Borderlands 2 ponownie przeniesie nas na powierzchnię planety Pandora i tak jak poprzednik zaoferuje połączenie strzelanki pierwszoosobowej z elementami RPG. Oczywiście w grze znajdzie się sporo zmian i ulepszeń w porównaniu do pierwowzoru, m.in. całkiem nowy garnitur postaci do wyboru (wśród nich Salvador mogący używać dwóch broni jednocześnie), więcej zróżnicowanych pojazdów czy dynamiczne misje fabularne (sposób ich wykonanie będzie mieć wpływ na przyszłość naszej postaci).

Borderlands 2 na screenach - ilustracja #3
Borderlands 2 na screenach - ilustracja #4

Z pewnością najważniejszą nowinką, na którą po cichu liczyli gracze już w przypadku pierwszej części Borderlands, będzie możliwość własnoręcznej modyfikacji i ulepszania broni. A skoro już przy narzędziach zniszczenia jesteśmy, być może zainteresuje Was nasza wczorajsza informacja dotycząca producentów broni w Borderlands 2.

Borderlands 2 na screenach - ilustracja #5

Już w przyszłym tygodniu, podczas targów gamescom, Gearbox Software zaprezentuje Borderlands 2 szerszej publiczności. Wtedy zobaczymy jak gra wygląda w „praniu” i czy warto na nią czekać (co ja mówię – oczywiście, że warto!!).