Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość promocje 26 maja 2022, 22:02

Bomber Crew i Endless Space 2 za darmo na Steam

Bomber Crew i Endless Space 2 – te dwie gry można zdobyć za darmo na Steama. Pierwszą wystarczy odebrać. Przy drugiej trzeba jednak nieco się wysilić.

Jeśli mało Wam darmowych gier w Epic Games Store – obecnie można tam odebrać trzy części BioShocka – i chcielibyście zdobyć coś na Steama, to przynoszę dwie dobre wieści. Pierwsza jest taka, że bezpośrednio na platformie firmy Valve można dodać do swojej kolekcji Bomber Crew, czyli interesującą mieszankę strategii, lotniczego symulatora i gry RPG.

Akcja potrwa do 2 czerwca 2022 roku do godziny 19:00 czasu polskiego.

Odbierz Bomber Crew na Steamie

Endless Space 2 za darmo na Steam

Drugą produkcją, którą można zgarnąć za darmo, jest osadzona w klimatach science fiction strategia turowa Endless Space 2. Aby ją zdobyć w wersji na Steama, trzeba jednak nieco się natrudzić – gra jest bowiem przeznaczona jedynie dla subskrybentów newslettera studia Relic.

Aby takowym zostać, należy założyć konto na tej stronie. Następnie w jego ustawieniach trzeba wyrazić chęć otrzymywania newslettera – poprzez zaznaczenie odpowiedniej opcji. Niezbędne będzie również połączenie założonego (lub posiadanego) konta z profilem Steam – zrobicie to w zakładce „G2G Connect”. Po wszystkim należy przejść do sekcji „Rewards” i odebrać grę Endless Space 2. Trafi ona bezpośrednio do Waszej kolekcji na Steamie.

Jeśli potrzebujecie bardziej szczegółowej instrukcji, znajdziecie ją tutaj. Nie wiadomo, jak długo potrwa ta akcja, więc radzę się spieszyć.

Gracze donoszą obecnie o problemach z połączeniem kont. Trudność może brać się stąd, że dany profil Steam został kiedyś połączony z innym kontem G2G. Upewnijcie się więc najpierw, czy takowego nie posiadacie.

Więcej ciekawych ofert i promocji na gry, sprzęt i akcesoria dla graczy znajdziesz na naszej specjalnej stronie promocje.gry-online.pl.