Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość promocje 14 stycznia 2021, 19:35

Bomber Crew za darmo

Do 17 stycznia do godziny 19:00 czasu polskiego w Humble Store możemy za darmo zdobyć grę Bomber Crew. Tytuł otrzymamy w postaci klucza Steam.

W Humble Store można za darmo zdobyć Bomber Crew, czyli wydaną w 2017 roku hybrydę gry strategicznej i symulatora. Aby przypisać produkcję do swojej biblioteki, należy wejść w link zamieszczony poniżej, zalogować się na swoje konto w serwisie i wcisnąć przycisk „get the game”. Po zapisaniu się do newslettera i sfinalizowaniu transakcji otrzymamy kod do aktywacji produktu na Steamie. Promocja jest ograniczona czasowo i zakończy się 17 stycznia o godzinie 19:00 czasu polskiego.

  1. Bomber Crew w Humble Store

W Bomber Crew możemy wcielić się w kapitana bombowca dowodzącego załogą samolotu podczas II wojny światowej. Do jego zadań należy dobór rekrutów, trenowanie ich oraz wydawanie im rozkazów w czasie lotów. Tytuł spotkał się z ciepłym odbiorem ze strony recenzentów – średnia ocen wersji na PC w serwisie Metacritic wynosi 75%.

Więcej ciekawych ofert i promocji na gry, sprzęt i akcesoria dla graczy znajdziesz na naszej specjalnej stronie promocje.gry-online.pl.

ZASTRZEŻENIE

Firma GRY-OnLine S.A. otrzymuje prowizję od wybranych sklepów, których oferty prezentowane są powyżej. Dołożyliśmy jednak wszelkich starań, żeby wybrać tylko ciekawe promocje – przede wszystkim chcemy publikować najlepsze oferty na sprzęt, gadżety i gry.