Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość promocje 26 maja 2022, 17:00

BioShock: The Collection za darmo w Epic Games Store

Na platformie Epic Games Store udostępniona za darmo została kolejna gra. Tym razem jest to BioShock: The Collection. Produkcję będzie można odebrać do 2 czerwca.

W ubiegłym tygodniu firma Epic Games przygotowała miłą niespodziankę dla użytkowników swojej platformy. W ramach akcji darmowego rozdawnictwa oddała w ręce graczy Borderlands 3, czyli najnowszą odsłonę popularnego cyklu pierwszoosobowych looter shooterów. To, jaki tytuł zostanie udostępniony bezpłatnie jako następny, ponownie zachowano w tajemnicy. Ta rozwiała się równo o godzinie 17:00. Obecnie na platformie Epic Games Store można zdobyć egzemplarz BioShock: The Collection.

Jest to zbiór lekko odświeżonych wersji trzech odsłon wchodzących w skład kultowego cyklu strzelanek, wraz z wydanymi do nich dodatkami. Mowa tu o grach BioShock z 2007 roku, BioShock 2 z 2010 roku oraz BioShock Infinite z 2013 roku. Wszystkie te produkcje wyróżniają się interesującą warstwą fabularną oraz rozgrywką, w ramach której wykorzystujemy do walki broń białą oraz palną, a także nadnaturalne moce. Tytuły zawierają również pewne elementy RPG; naszą postać możemy ulepszać, tak samo zresztą jak posiadany oręż. Niestety BioShock: The Collection nie jest dostępne w całości po polsku (jedynie Bioshock Infinite posiada rodzime napisy).

BioShock: The Collection na platformie Epic Games Store

BioShock: The Collection pozostanie dostępne za darmo na platformie Epic Games Store do 2 czerwca. Potem natomiast pojawi się opcja przypisania do swoich kont kolejnej gry – która znów jest zagadką.

  1. Oficjalna strona platformy Epic Games Store