Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 16 grudnia 2017, 15:55

autor: Michał "Meehow" Jodłowski

Bomber Crew z zimową aktualizacją, dodatkiem Secret Weapons i przepustką sezonową

Niezależna gra Bomber Crew otrzymała zimową aktualizację i pierwszy dodatek pt. Secret Weapons. Do sprzedaży trafiła również przepustka sezonowa i oficjalna ścieżka dźwiękowa.

Bomber Crew: Secret Weapons zadebiutowało na rynku. - Bomber Crew z zimową aktualizacją, dodatkiem Secret Weapons i przepustką sezonową - wiadomość - 2017-12-18
Bomber Crew: Secret Weapons zadebiutowało na rynku.
Nowości w Bomber Crew:
  • zimowa aktualizacja;
  • dodatek Secret Weapons z nową kampanią oraz dodatkowymi przeciwnikami i ulepszeniami samolotu;
  • przepustka sezonowa z aktualnymi i przyszłymi DLC do gry;
  • zremasterowana ścieżka dźwiękowa dostępna w sprzedaży i jako część w/w przepustki.

Bomber Crew, niezależny symulator bombowca autorstwa Curve Digital, otrzymało wczoraj zimową aktualizację, dodającą do gry kilka nowych elementów. Mowa o nowych ulepszeniach dla samolotu i załogi, zarówno tych kosmetycznych (świąteczny sweterek dla bombowca!), jak i o nielimitowanej amunicji do działek pokładowych, choć ten ostatni bajer najwyraźniej dostępny jest wyłącznie przez okres (około)świąteczny. Ponadto przyśpieszono tagowanie i dodano wskaźnik paliwa, który alarmuje nas, gdy zawartość zbiorników spadnie poniżej 25%; rozszerzono także tablicę upamiętniającą poległych do 800 imion. Do powyższych nowości należy również dodać pomniejsze usprawnienia i poprawki, których deweloperzy nie wyszczególnili. Zimowa aktualizacja jest naturalnie darmowa i dostępna dla wszystkich nabywców Bomber Crew, których według danych serwisu SteamSpy jest już blisko 89 tysięcy.

Obok aktualizacji zadebiutował pierwszy dodatek do gry pt. Secret Weapons. W Secret Weapons weźmiemy udział w minikampani, w której zmierzymy się z nowymi pilotami wroga i ich eksperymentalnymi maszynami, a także niebezpieczną, zimową pogodą. Dla balansu gracze otrzymają dostęp do nowych ulepszeń, takich jak 20-milimetrowe działko czy pociski samonaprowadzające. Na Steamie rozszerzenie wyceniono na 17,99 złotych.

Ciepły sweterek dla samolotu. - Bomber Crew z zimową aktualizacją, dodatkiem Secret Weapons i przepustką sezonową - wiadomość - 2017-12-18
Ciepły sweterek dla samolotu.

Warto też dodać, że dostępna jest również przepustka sezonowa do Bomber Crew, oferująca powyższy dodatek, aktualnie dostępny pakiet skórek, ścieżkę dźwiękową z gry, a także dwa kolejne skin packi i jedno DLC, które wydane zostaną w drugim kwartale przyszłego roku. Całość wyceniono na 35,99 złotych.