Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 16 grudnia 2017, 16:27

autor: Góral

Święta w World of Tanks - dekorowanie garażu, tryb czołgów-zabawek i inne atrakcje

Fani popularnej gry free-to-play World of Tanks w najbliższym czasie mogą liczyć na wiele atrakcji w komputerowej i konsolowej wersji produkcji oraz w World of Tanks Blitz. Firma Wargaming rozpoczęła bowiem Operacje Świąteczne.

Święta w World of Tanks - dekorowanie garażu, tryb czołgów-zabawek i inne atrakcje - ilustracja #1
Święta w World of Tanks:
  • Operacje Świąteczne w PC-towej wersji, czyli zabawa w przyozdabianie garażu;
  • tryb czołgów-zabawek na konsolach;
  • specjalne wydarzenie w World of Tanks Blitz.

Firma Wargaming rozpoczęła Operacje Świąteczne w World of Tanks. Do 15 stycznia osoby grające w PC-tową wersję produkcji mogą liczyć na rozmaite atrakcje. Wiodącym tematem jest zbieranie ozdób i dekorowanie specjalnego garażu oraz podwórka, gdzie znajdują się m.in. lampy i śnieg, który można wykorzystać do zrobienia bałwana. Zasady zabawy są stosunkowo proste – im więcej rzadszych elementów zastosujemy, tym będzie wyższy poziom pomieszczenia i szansa na lepsze nagrody.

Dekoracje znajdujemy w specjalnych pudełkach, które otrzymujemy za wypełnianie misji Maratonu Operacji Świątecznych 2018. Jest to jedenaście zadań bitewnych uaktualnianych co tydzień. Można je wykonywać po kilka razy, otrzymując prezenty. W środku znajdziecie trzy ozdoby oraz mały bonus, np., kredyty albo materiały eksploatacyjne. Ponadto dostępne są też zadania z Kalendarza Adwentowego oraz możliwość samodzielnego wytwarzania elementów, używając Wielkiego Zderzacza Skorupek.

  1. Przewodnik po Operacjach Świątecznych 2018

Deweloper przygotował też coś dla graczy konsolowych. Od 22 grudnia do 1 stycznia będziecie mogli bawić się w trybie czołgów-zabawek, z rozmaitymi power-upami i innymi atrakcjami. Terenem zmagań ma być dedykowana świąteczna kraina, gdzie zawalczymy m.in. o maszyny z niedawno wydanej, szwedzkiej linii czołgów.

Dodatkowo fani World of Tanks Blitz mogą liczyć na dwuelementowe wydarzenie. Pierwsze odbędzie się bezpośrednio w grze, gdzie będziemy walczyć i wykonywać specjalne zadania. W zamian otrzymamy bilety, które wymienimy na rozmaite fanty. Natomiast na oficjalnej stronie produkcji mają pojawiać się rozmaite wyzwania z możliwością wygrania IS-3 Defendera.