Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gramynawynos.pl 16 grudnia 2017, 17:41

Oddworld: Abe's Oddysee New N' Tasty trafiło na iOS i Androida

Doczekaliśmy się premiery mobilnej wersji Oddworld: Abe's Oddysee New N' Tasty, czyli wyśmienitej platformówki stanowiącej remake przeboju z 1997 roku. Gra dostępna jest na urządzenia z systemami iOS i Android.

ODDWORLD: ABE’S ODDYSEE NEW N’ TASTY W SKRÓCIE:
  1. Deweloper gry: Oddworld Inhabitants
  2. Wydawca: Oddworld Inhabitants
  3. Gatunek: platformówka
  4. Platformy: PS4, PS4, PSV, PC, XONE, Wii U, iOS, AND
  5. Model biznesowy: premium

Mamy dobre wieści dla fanów studia Oddworld Inhabitants. Zespół właśnie wypuścił mobilną wersję platformówki Oddworld: Abe's Oddysee New N' Tasty. Gra trafiła na urządzenia z systemami iOS i Android. Udostępniono również specjalne wydanie na NVIDIA Shield.

Produkcja kosztuje ok. 36 złotych i jest tytułem premium. Oznacza to, że płacimy za nią raz, a potem nie pojawiają się już żadne, nawet opcjonalnem mikropłatności. Warto dodać, że mobilne wydanie gry posiada polską wersję językową.

Oddworld: Abe's Oddysee New N' Tasty trafiło na iOS i Androida - ilustracja #1

Przypomnijmy, że Oddworld: Abe's Oddysee New N' Tasty zadebiutowało w 2014 r. na PlayStation 4. W kolejnym roku ukazały się konwersje na PC, Xboksa One i PlayStation 3, w 2016 r. gra zawitała na PlayStation Vita i Wii U.

Wydanie na iOS i Androida zostało odpowiednio przerobione, tak aby dobrze działało na urządzeniach mobilnych. Autorzy zaimplementowali sterowanie za pomocą prostych gestów, które możemy w dużym stopniu konfigurować. Natomiast dla tradycjonalistów dostępna jest opcja korzystania kontrolerów Bluetooth.

Ponadto wydanie mobilne umożliwia zmianę części ustawień graficznych, co jest dobrą nowiną dla posiadaczy starszych urządzeń. Dodano także nowy samouczek.

Przypomnijmy na koniec, że obecnie autorzy pracują nad Oddworld: Soulstorm, czyli platformówką, która będzie luźno oparta na Oddworld: Abe's Exoddus z 1998 roku.

  1. Oddworld: Abe's Oddysee New N' Tasty w App Store
  2. Oddworld: Abe's Oddysee New N' Tasty w Google Play
  3. Oficjalna strona gry