Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 10 sierpnia 2011, 11:29

autor: Hed

Blizzard opowiada o pięciu klasach postaci z Diablo III

Jay Wilson, producent Diablo III z firmy Blizzard, opowiedział o każdej z pięciu klas postaci, które pojawią się w grze. Filmowy materiał zapewne pomoże graczom w podjęciu decyzji odnośnie wyboru bohatera. Data premiery gry pozostaje nieznana, ale studio chce wydać ją jeszcze w tym roku.

Diablo III jest coraz bliżej i wzbudza ogromne emocje, a nawet kontrowersje. Firma Blizzard chętnie prezentuje grę w akcji i opowiada o szczegółach. Tym razem, Jay Wilson, główny producent tytułu, omówił pokrótce każdą z pięciu ujawnionych klas postaci w specjalny filmie. Dzięki temu, wybór bohatera powinien stać się łatwiejszy dla graczy, którzy nie mają jeszcze swoich typów.

Materiał przygotowany przez serwis IGN dzieli się na pięć filmów - każdy z nich jest poświęcony kolejnej klasie: Barbarian, Wizard, Demon Hunter, Monk oraz Witch Doctor. Wilson omawia w skrócie słabości i mocne strony poszczególnych bohaterów, co powinno pomóc w wyborze postaci osobom, które nie śledziły dotąd informacji na ich temat.

Barbarian

Demon Hunter

Monk

Witch Doctor

Wizard

Data premiery Diablo III pozostaje nieznana, chociaż firma Blizzard chciałaby wydać grę jeszcze w tym roku. W ciągu kilku tygodni powinny wystartować też beta-testy.

  1. Diablo III - system umiejętności i domy aukcyjne
  2. Diablo III w 7 szybkich punktach (materiał filmowy)
  3. Diablo III – nasz przegląd klas