Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 10 sierpnia 2011, 11:39

autor: Kono

Zagraj w Grand Theft Auto: San Andreas na silniku GTA IV

Na stronie gtaivsa.com pojawiła się wersja beta projektu mającego na celu odtworzenie gry GTA: San Andreas na silniku Grand Theft Auto IV. Modyfikacja oferuje ulepszoną grafikę, dźwięk oraz obsługę fizyki.

Gra Grand Theft Auto: San Andreas jest uważana przez wielu za najlepszą odsłonę gangsterskiego cyklu od Rockstar Games. Niestety, oprawa graficzna przygód Carla „CJ’a” Johnsona odstaje nieco od dzisiejszych standardów. Grupa zapaleńców ze strony gtaivsa.com postanowiła temu zaradzić i odtworzyć San Andreas na silniku GTA IV.

Zagraj w Grand Theft Auto: San Andreas na silniku GTA IV - ilustracja #1

Pomimo tego, że zespół oficjalnie rozpoczął swoją działalność dopiero w tym roku, to możemy już pobrać wersję beta projektu Grand Theft Auto IV San Andreas. Jego celem jest odtworzenie Grand Theft Auto: San Andreas na silniku RAGE (Rockstar Advanced Game Engine) używanym w GTA IV.

Wraz z „przeprowadzką” na nowy engine, GTA: San Andreas otrzyma takie udogodnienia jak grafika w rozdzielczości HD oraz zwiększone pole widzenia. Nowa wersja oferować też będzie usprawnioną oprawę dźwiękową, a także skorzysta z dobrodziejstw silnika Euphoria.

Aktualnie projekt znajduje się w fazie otwartej bety. Całość zajmuje nieco ponad 1 GB. Plik torrent można pobrać z witryny GTAForums.com. Tam też znajdziecie instrukcję jak zainstalować modyfikację.

Zagraj w Grand Theft Auto: San Andreas na silniku GTA IV - ilustracja #2
Zagraj w Grand Theft Auto: San Andreas na silniku GTA IV - ilustracja #3
Zagraj w Grand Theft Auto: San Andreas na silniku GTA IV - ilustracja #4