Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 26 marca 2013, 16:40

Bioshock Infinite - porównanie ustawień graficznych na PC

Zapraszamy do obejrzenia kilkuminutowego filmu porównującego minimalne i maksymalne ustawienia graficzne na PC najnowszej propozycji studia 2K, czyli w grze Bioshock: Infinite. Test powstał na sprzęcie firmy AMD.

Dziś premiera Bioshock Infinite, z całą pewnością jednej z najważniejszych gier kilku ostatnich lat. W związku z nią przygotowaliśmy kilkuminutowy filmik prezentujący różnice graficzne pomiędzy minimalnymi a maksymalnymi ustawieniami w pecetowej edycji dzieła Kena Levine'a. Zapraszamy do oglądania i komentowania.

Bioshock: Infinite - Bioshock Infinite - porównanie ustawień graficznych na PC - wiadomość - 2013-03-26
Bioshock: Infinite

Bioshock Infinite napędzany jest przez popularny silnik graficzny Unreal Engine 3. Różnice pomiędzy minimalnymi a maksymalnymi ustawieniami nie są gigantycznych rozmiarów, ale przy wyższych detalach wyraźnie widać znacznie ostrzejsze tekstury oraz dynamiczne cienie, których niskie detale są pozbawione. Nieco mniejszą rolę pełnią efekty postprocesów, a chętni zamiast zdawać się na ich oryginalne ustawienia mogą się w dowolnej chwili przełączyć na efekty generowane przez biblioteki DirectX 11.

  1. Porównanie ustawień graficznych w grze Bioshock Infinite na PC - wersja HD
Bioshock Infinite - porównanie ustawień graficznych na PC - ilustracja #3

Konfiguracja komputera testowego

Procesor

AMD FX-8350

Płyta główna

AM3+ z chipsetem AMD 990FX

Karta graficzna

AMD Radeon HD 7950 3GB GDDR5

Pamięć RAM

4GB

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

BioShock Infinite

BioShock Infinite