Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 26 marca 2013, 16:40

autor: Przemysław Zamęcki

Bioshock Infinite - porównanie ustawień graficznych na PC

Zapraszamy do obejrzenia kilkuminutowego filmu porównującego minimalne i maksymalne ustawienia graficzne na PC najnowszej propozycji studia 2K, czyli w grze Bioshock: Infinite. Test powstał na sprzęcie firmy AMD.

Dziś premiera Bioshock Infinite, z całą pewnością jednej z najważniejszych gier kilku ostatnich lat. W związku z nią przygotowaliśmy kilkuminutowy filmik prezentujący różnice graficzne pomiędzy minimalnymi a maksymalnymi ustawieniami w pecetowej edycji dzieła Kena Levine'a. Zapraszamy do oglądania i komentowania.

Bioshock: Infinite

Bioshock Infinite napędzany jest przez popularny silnik graficzny Unreal Engine 3. Różnice pomiędzy minimalnymi a maksymalnymi ustawieniami nie są gigantycznych rozmiarów, ale przy wyższych detalach wyraźnie widać znacznie ostrzejsze tekstury oraz dynamiczne cienie, których niskie detale są pozbawione. Nieco mniejszą rolę pełnią efekty postprocesów, a chętni zamiast zdawać się na ich oryginalne ustawienia mogą się w dowolnej chwili przełączyć na efekty generowane przez biblioteki DirectX 11.

  1. Porównanie ustawień graficznych w grze Bioshock Infinite na PC - wersja HD
Bioshock Infinite - porównanie ustawień graficznych na PC - ilustracja #3

Konfiguracja komputera testowego

Procesor

AMD FX-8350

Płyta główna

AM3+ z chipsetem AMD 990FX

Karta graficzna

AMD Radeon HD 7950 3GB GDDR5

Pamięć RAM

4GB

Przemysław Zamęcki

Przemysław Zamęcki

Grał we wszystko na wszystkim. Fan retro gratów i gier w pudełkach, które namiętnie kolekcjonował. Spoczywaj w pokoju przyjacielu - 1978-2021

więcej