Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość pozostałe 26 marca 2013, 16:29

autor: Maciej "Maciej Jałowiec" Jałowiec

Wygraj zestaw komputerowy w Wielkim Konkursie Steampunkowym!

W przerwach między kolejnymi sesjami w BioShock: Infinite, zachęcamy do wzięcia udziału w rywalizacji o steampunkowy komputer dla gracza!

Wygraj zestaw komputerowy w Wielkim Konkursie Steampunkowym! - ilustracja #1

Gorąco zapraszamy Was do udziału w Wielkim Konkursie Steampunkowym organizowanym z okazji premiery gry BioShock: Infinite. Tym razem na zwycięzcę czeka zestaw składający się z:

  • komputera wyposażonego m. in. w 8-rdzeniowy procesor AMD FX-8350 4 GHz oraz AMD Radeon HD 7970;
  • 27-calowego monitora IIYAMA ProLite;
  • Klawiatury;
  • Myszy.

To jednak nie wszystko w temacie nagrody – zestaw został poddany przeróbkom kosmetycznym i nadano mu steampunkową stylizację! Aby zobaczyć nagrodę w pełnej okazałości, zapraszamy na stronę dedykowaną konkursowi, znajdującą się pod adresem bioshock.gry-online.pl – znajdziecie tam nie tylko informacje na temat nagrody, ale również szczegóły zadania konkursowego, które należy wykonać, aby wziąć udział w rywalizacji. Zadanie do łatwych nie należy, bowiem (mówiąc w skrócie) polega na graficznym przedstawieniu podniebnej i steampunkowej wersji Warszawy, Poznania, Krakowa, Gdańska lub Wrocławia.

Sponsorami nagrody głównej są firmy: Cenega Poland, AMD i IIYAMA.

Jeszcze raz gorąco zapraszamy do spróbowania swoich sił w konkursie. Życzymy powodzenia!

BioShock: Infinite to gra akcji rozgrywająca się na początku XX wieku. W grze kierujemy poczynaniami Bookera DeWitta, detektywa pracującego na własną rękę. Poznajemy go w momencie, gdy przyjmuje niebezpieczne, lecz dobrze płatne zlecenie, polegające na wybawieniu z opresji kobiety imieniem Elizabeth. Jest ona więziona na pokładzie Columbii, niezwykłego podniebnego miasta, będącego jednocześnie latającą fortecą o olbrzymim potencjale militarnym. Na domiar złego, metropolię dręczy wewnętrzna walka między założycielem miasta i lojalnymi mu siłami, a grupą rewolucjonistów, która dąży do obalenia narzuconego przed laty porządku Columbii.