Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 12 listopada 2021, 18:49

BF2042 niczym Battlefield: Bad Company 2 - zachwyca w 4K

W sieci pojawiły się nowe gameplaye w 4K z debiutującego za tydzień Battlefielda 2042. Uwagę społeczności przykuły zwłaszcza mecze z trybu Portal, rozgrywane na klasycznych dla serii mapach, takich jak Arica Harbor z Bad Company 2 czy Noshahr Canals z BF-a 3.

Premiera Battlefielda 2042 odbędzie się dopiero za tydzień, lecz dzięki wczesnemu dostępowi zabawę już dziś mogą rozpocząć nabywcy edycji Złotej i Ultimate oraz subskrybenci usług EA Play i Xbox Game Pass (ci ostatni mogą grać przez 10 godzin). Kto mógł, rzucił się więc na nową strzelankę studia EA DICE, w efekcie czego sieć zalana została masą gameplayów.

Szczególną popularnością cieszą się nagrania meczów z trybu Portal, pozwalającego toczyć bitwy na mapach ze starszych odsłon serii i wykorzystywać różne ich elementy do tworzenia unikalnych starć. Fani zachwycili się np. pozbawionym interfejsu filmikiem w rozdzielczości 4K z odświeżonej wersji zapadającej w pamięć mapy Arica Harbor z Bad Company 2. Możecie obejrzeć go poniżej.

Podobnych materiałów jest, oczywiście, znacznie więcej – w sumie każdy znajdzie coś dla siebie. Jeśli wolicie np. Battlefielda 3, to polecam zobaczyć pojedynek na mapie Noshahr Canals. Tym razem z interfejsem, ale gameplay w 4K wciąż robi wrażenie.

Na start tryb Portal ma zaoferować w sumie 33 lokacje, jednak rozwijając BF-a 2042, deweloperzy powinni dodać kolejne; prywatnie liczę na moją ulubioną Lagunę Alta z Bad Company 2. A Wy jaką miejscówkę z serii widzielibyście w najnowszej odsłonie Battlefielda? Dajcie znać w komentarzach. I cóż, tym spośród nas, którzy nie załapali się na wczesny dostęp, pozostaje czekać do 19 listopada. Przypominam, że BF 2042 ukaże się na PC, PS4, PS5, XOne i XSX|S. Tytuł będzie dostępny w pełnej polskiej wersji językowej (dubbing i napisy).