Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 11 sierpnia 2018, 11:45

autor: Osti

Bethesda zapowiada dodatek Isle of Madness do The Elder Scrolls Legends

Podczas trwającego właśnie QuakeConu Bethesda ogłosiła nowy dodatek do The Elder Scrolls Legends – Isle of Madness – oraz zaprezentowała zwiastun DLC Wolfhunter do The Elder Scrolls Online, które zadebiutuje na dniach.

Wilkołaki będą główną „atrakcją” kolejnego rozszerzenia do The Elder Scrolls Online. - Bethesda zapowiada dodatek Isle of Madness do The Elder Scrolls Legends - wiadomość - 2018-08-12
Wilkołaki będą główną „atrakcją” kolejnego rozszerzenia do The Elder Scrolls Online.

Fabularne rozszerzenie do karcianki The Elder Scrolls: Legends zostało zapowiedziane podczas konferencji na QuakeCon. Niestety oprócz tytułu - Isle of Madness – i tajemniczej grafiki, nie ujawniono zbyt wielu informacji. Historia dodatku będzie kręciła się wokół Sheogoratha, daedrycznego księcia szaleństwa.

Legends to strategiczna gra karciana, osadzona w uniwersum kultowej serii RPG - The Elder Scrolls. Tytuł udostępniono za darmo w marcu ubiegłego roku i od tego czasu jest przez twórców systematycznie rozwijany.

Co przygotował dla graczy Sheogorath, znany jako daedryczny książę szaleństwa? - Bethesda zapowiada dodatek Isle of Madness do The Elder Scrolls Legends - wiadomość - 2018-08-12
Co przygotował dla graczy Sheogorath, znany jako daedryczny książę szaleństwa?

Enigmatyczna zapowiedź nowych kart do The Elder Scrolls: Legends nie jest jedyną atrakcją, jaką przygotowała Bethesda dla fanów marki. Deweloperzy zaprezentowali zwiastun zapowiedzianego podczas tegorocznych targów E3 DLC do The Elder Scrolls: Online, zatytułowanego Wolfhunter.

Wolfhunter będzie niewielkim dodatkiem do The Elder Scrolls: Online - wprowadzi dwa nowe lochy (dostępne zarówno w standardowym wariancie, jak i w wersji przeznaczonej dla weteranów), specjalne przedmioty oraz osiągnięcia. Całość będzie fabularnie związana z wilkołakami.

Polowanie zacznie się na PC w poniedziałek, 13 sierpnia, posiadacze konsol PlayStation 4 i Xbox One będą musieli poczekać do 28 sierpnia.