Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 11 czerwca 2018, 04:23

The Elder Scrolls Legends - zmiany w grafice i wersje na konsole

Podczas konferencji firmy Bethesda zdradzono kilka szczegółów na temat przyszłości The Elder Scrolls: Legends – karcianki w popularnym uniwersum gier RPG. Już wkrótce tytuł otrzyma zupełnie nową oprawę graficzną i pojawi się również na konsolach.

Niedawno obchodziliśmy pierwszą rocznicę premiery The Elder Scrolls: Legends, darmowej karcianki opartej o popularne uniwersum gier RPG. Przez ten czas dorobiła się ona szeregu nowych trybów zabawy i kart. Jak zdradził jednak przedstawiciel firmy Bethesda podczas konferencji zorganizowanej przy okazji E3 2018, to dopiero początek wsparcia. Już wkrótce tytuł doczeka się zupełnie nowej oprawy graficznej. Zmian doczeka się zarówno plansza, jak i wygląd poszczególnych kart. Wraz z liftingiem poprawie ulegnie również optymalizacja tytułu.

The Elder Scrolls Legends - zmiany w grafice i wersje na konsole - ilustracja #1

The Elder Scrolls Legends - zmiany w grafice i wersje na konsole - ilustracja #2

Ponadto zapowiedziano wydanie The Elder Scrolls: Legends na PlayStation 4, Xbox One oraz Nintendo Switch. Co istotne, wszelkie postępy, jakie do tej pory udało nam się poczynić w wersjach gry na PC lub urządzeniach mobilnych, zostaną przeniesione na nasze konto na wymienionych konsolach. Dokładna data premiery tych wersji nie jest na razie znana, lecz mają one zadebiutować jeszcze w tym roku.