Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 11 czerwca 2018, 04:22

autor: Adrian Werner

The Elder Scrolls Online otrzyma DLC Wolfhunter i duży dodatek Murkmire

Podczas konferencji firmy Bethesda omówiono plany rozwoju The Elder Scrolls Online na najbliższe miesiące. Obejmuje to DLC Wolfhunter, z parą lochów pozwiązanych fabularnie z wilkołakami, oraz duży dodatek Murkmire. Twórcy odnieśli się też do niedawnej premiery rozszerzenia Summerset.

Konferencję firmy Bethesda poprzedzającą targi E3 otworzyła prezentacja Rage 2. Potem skoncentrowano się jednak na dodatkach do starszych produkcji. Wśród nich znalazło się MMO The Elder Scrolls Online. Wyświetlono nowy zwiastun wydanego niedawno rozszerzenia Summerset oraz omówiono dalsze plany rozwoju gry.

Wpierw otrzymamy mniejszy dodatek Wolfhunter z dwoma nowymi lochami, fabularnie powiązanymi z wilkołakami. Autorzy obiecują, że podziemia te zaoferują unikalne lokacje i pomysłowych bossów.

W DLC Wolfhunter zwiedzimy lochy związane fabularnie z wilkołakami. - The Elder Scrolls Online otrzyma DLC Wolfhunter i dodatek Murkmire - wiadomość - 2018-06-11
W DLC Wolfhunter zwiedzimy lochy związane fabularnie z wilkołakami.

W dalszych planach na ten rok jest kolejne duże rozszerzenie (o rozmiarach porównywalnych z Summerset) zatytułowane Murkmire, które wzbogaci grę o nową strefę w postaci rodzimych stron plemion Argonian. Podczas przygód gracze spróbują zdobyć zaufanie lokalnych ludów, zwiedzą ruiny piramid Xanmeer i będą musieli przedrzeć się przez pełne niebezpieczeństw Czarne Mokradła.

Murkmire zaoferuje nowy region do eksploracji, z unikalnymi przygodami fabularnymi oraz areną grupową, pozwalającą graczom na rywalizację i porównywanie osiągnięć w sieciowych rankingach.

Drugim dużym dodatkiem w tym roku będzie Murkmire. - The Elder Scrolls Online otrzyma DLC Wolfhunter i dodatek Murkmire - wiadomość - 2018-06-11
Drugim dużym dodatkiem w tym roku będzie Murkmire.

Bethesda poinformowała także, że do tej pory w The Elder Scrolls Online zagrało już ponad 11 milionów osób.

Warto na koniec przypomnieć, że The Elder Scrolls Online dostępne jest na pecety oraz konsole Xbox One i PlayStation 4. Gra ukazała się w 2014 roku.

  1. Oficjalna strona gry
  2. Recenzja gry The Elder Scrolls Online
GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.