Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 11 sierpnia 2018, 12:10

autor: Osti

Assassin’s Creed Odyssey – Ubisoft objaśnia walkę, ekwipunek i zdolności postaci

Assassin’s Creed Odyssey, czyli kolejna odsłona popularnej serii gier od Ubisoftu, tradycyjnie będzie kładła silny nacisk na walkę. W najnowszym materiale wideo twórcy prezentują oraz wyjaśniają, jak wyglądać będą starcia, ekwipunek oraz zdolności bohatera.

Walki będą bardzo efektowne. - Assassin’s Creed Odyssey – Ubisoft objaśnia walkę, ekwipunek i zdolności postaci - wiadomość - 2018-08-12
Walki będą bardzo efektowne.

W najnowszym materiale wideo udostępnionym przez Ubisoft twórcy starają się wyjaśnić, jak wyglądać będzie system starć w Assassin’s Creed: Odyssey. Prezentują także pokrótce ekwipunek oraz zdolności protagonistów. Deweloperzy zwracają uwagę na liczne możliwości personalizacji i rozwoju umiejętności postaci.

Oprócz licznych i bardzo efektownych walk, w materiale można zobaczyć ekran ekwipunku. Znajdują się na nim różne rodzaje broni oraz elementy pancerza. Według zapowiedzi twórców, będzie można je udoskonalać (korzystając z usług płatnerza lub kowala).

Krótki rzut oka umożliwia też wgląd w drzewko umiejętności postaci. Deweloperzy już w poprzednim materiale chwalili się znacznie bardziej rozbudowanym systemem walki – do dyspozycji dostaniemy ponad 40 umiejętności, a każdą z nich będziemy mogli rozwinąć i dostosować do własnego stylu rozgrywki.

„This is Sparta!”. - Assassin’s Creed Odyssey – Ubisoft objaśnia walkę, ekwipunek i zdolności postaci - wiadomość - 2018-08-12
„This is Sparta!”.

Assassin's Creed Odyssey ma ukazać się na PC oraz konsole PlayStation 4 i Xbox One 5 października tego roku. Do tego czasu zasypywani będziemy licznymi informacjami na temat produkcji – twórcy zapowiedzieli, że w przyszłym tygodniu przybliżą graczom tajniki walki morskiej.

Assassin’s Creed Odyssey – Ubisoft objaśnia walkę, ekwipunek i zdolności postaci - ilustracja #3

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

Assassin's Creed Odyssey

Assassin's Creed Odyssey