Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 11 sierpnia 2018, 10:02

autor: Adrian Werner

Aktualizacja Delve wprowadzi do Path of Exile nieskończony loch

Studio Grinding Gear Games ogłosiło, że 31 sierpnia PoE otrzyma aktualizację Delve, w której ruszymy zwiedzać niekończący się loch w postaci porzuconej kopalni. Nie zabraknie także nowych przedmiotów, umiejętności oraz mechanik.

Tym razem bohaterów czekają wyprawy do mrocznej kopalni. - Aktualizacja Delve wprowadzi do Path of Exile nieskończony loch - wiadomość - 2018-08-14
Tym razem bohaterów czekają wyprawy do mrocznej kopalni.
PATH OF EXILE W SKRÓCIE:
  1. Deweloper gry: Grinding Gear Games
  2. Gatunek: RPG akcji
  3. Model biznesowy: free-to-play
  4. Premiera na PC: 23 października 2013 r.
  5. Data premiery na Xboksa One: 24 sierpnia 2017 r.

Grinding Gear Games zapowiedziało Delve, czyli kolejny dodatek do popularnego RPG akcji Path of Exile. Zostanie on wprowadzony w ramach aktualizacji 3.4.0, która ukaże się 31 sierpnia tego roku, równocześnie na PC i Xboksa One. Tradycyjnie rozszerzenie wpierw dostępne będzie jako część nowej ligi wyzwań, a dopiero po kilku miesiącach dodane zostanie do głównego trybu fabularnego.

W Delve udamy się do Azurite Mine, czyli porzuconej kopalni, która przez ostatnich 250 lat była pogrążona w kompletnych ciemnościach. Bohaterowie udadzą się w to miejsce wyposażeni w oświetlającą drogę automatyczną maszynę znaną jako Crawler, skonstruowaną przez wynalazcę imieniem Niko. Opuszczanie jej światła na zbyt długo skończy się dla postaci tragicznie i zostanie ona zmiażdżona przez mrok. Dlatego jeśli zechcemy zwiedzić sekcje znajdujące się poza trasą maszyny, przydatne okażą się flary. W trakcie przygód wykorzystamy także laski dynamitu do niszczenia ścian.

Podczas zabawy poza standardowymi skarbami będziemy również gromadzili minerał azurite, który po powrocie do obozu wymienimy u Niko na ulepszenia Crawlera, flary, dynamit oraz surowce do craftingu.

Fanów gry ucieszy informacja, że Azurite Mine ma być pierwszym nieskończonym lochem dostępnym w Path of Exile. Autorzy obiecują, że kopalnia zaoferuje wyzwania, przy których dotychczasowe mapy endgame wydadzą się łatwe. Jednocześnie lochy mają być bardzo różnorodne, a każdy typ lokacji posiadać będzie unikalnych wrogów i bossów.

Rozszerzenie zaoferuje również siedem nowych kart wróżbiarskich oraz osiemnaście dodatkowych przedmiotów. Zwłaszcza ciekawie zapowiadają się artefakty cywilizacji budowniczych kopalni. Będziemy mogli do nich podczepiać znalezione podczas przygód skamienieliny, potrafiące zmieniać działanie całego przedmiotu.

Autorzy szykują również nowe umiejętności oraz zmiany dotychczasowych dla klas Guardian oraz Pathfinder. Ponadto w trakcie zabawy będziemy mogli znaleźć magiczny klucz, który pozwoli przenieść się do tzw. Relikwiarza, gdzie zdobędziemy przedmioty z poprzednich lig.

  1. Oficjalna strona gry
  2. Oficjalna strona aktualizacji Delve
  3. Recenzja gry Path of Exile - darmowy konkurent najlepszych gier hack'n'slash
  4. Recenzja dodatku The Fall of Oriath do Path of Exile – oto król hack’and’slashy