Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 8 grudnia 2017, 04:28

autor: Vergil

Bayonetta 3 zapowiedziana – gra zmierza na Switcha w towarzystwie poprzedniczek

Studio PlatinumGames nie próżnuje i w pocie czoła pracuje nad trzecią częścią serii Bayonetta, która doczekała się zapowiedzi na tegorocznej gali The Game Awards. Produkcja zmierza na Nintendo Switch, a przed jego premierą posiadacze konsoli giganta z Kioto zagrają w jej odświeżone poprzedniczki.

Fani Bayonetty mają powody do radości. Studio PlatinumGames pracuje bowiem nad trzecią odsłoną swojego flagowego cyklu slasherów, która zmierza wyłącznie na konsolę Nintendo Switch. Powyżej znajdziecie pierwszy, enigmatyczny zwiastun tej produkcji. Niestety na ten moment nie wiemy, kiedy gra trafi do sprzedaży.

Czarnowłosa wiedźma przebyła długą drogę – trzecia odsłona jej przygód będzie tytułem ekskluzywnym dla Nintendo Switch. - Bayonetta 3 zapowiedziana – gra zmierza na Switcha w towarzystwie poprzedniczek - wiadomość - 2017-12-08
Czarnowłosa wiedźma przebyła długą drogę – trzecia odsłona jej przygód będzie tytułem ekskluzywnym dla Nintendo Switch.

Na tym jednak nie koniec, gdyż japońskie studio zapowiedziało, że na sprzęt giganta z Kioto trafi również druga część serii, w pudełku z którą znajdziemy również zremasterowaną „jedynkę”. Owa produkcja także doczekała się materiału wideo; co więcej, dowiedzieliśmy się również, że tytuł trafi do sprzedaży 16 lutego.