Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 23 października 2013, 11:22

autor: Łukasz "luckie" Szliselman

Battlefield 4 – polski dubbing w zwiastunie trybu kampanii

Opublikowano nowy zwiastun kampanii solowej z gry Battlefield 4. To dobra okazja, by sprawdzić próbkę polskiego dubbingu w nadchodzącej produkcji studia EA DICE.

Firma EA Polska, dystrybutor gry Battlefield 4 w naszym kraju, opublikowała zwiastun kampanii single player z produkcji z polskim dubbingiem. W materiale można usłyszeć głosy kilku bardziej lub mniej znanych aktorów – np. Joannę Jabłczyńską czy Adama Baumana (znany z serii Gothic). Przekonajcie się sami, jak udało im się wejść w role amerykańskich żołnierzy:

Dla porównania, niżej umieściliśmy ten sam trailer w oryginalnej wersji językowej (swoją drogą, czy to bicie psa ma być przytykiem do Call of Duty: Ghosts?):

Choć cykl Battlefield w zasadzie stoi trybem multiplayer, spora część graczy z pewnością potraktuje kampanię solową w Battlefield 4 jako dobry wstęp do rozgrywki wieloosobowej. Historia skupi się na fikcyjnym konflikcie w Chinach. Gracz jako członek elitarnego amerykańskiego oddziału Grabarzy (Tombstone) będzie musiał wydostać się z chaosu wojny i powstrzymać nadciągającą katastrofę (albo zrobić coś równie epickiego). Szczegóły na temat pierwszych misji w grze opisaliśmy w tym newsie.

Battlefield 4 ukaże się w naszym kraju 31 października 2013 roku w wersji na PC, Xboksa 360 i PlayStation 3 (później także na konsole nowej generacji). Do tego czasu można składać zamówienia przedpremierowe, do których dołączane jest DLC Chińska Nawałnica zawierające cztery multiplayerowe mapy oraz dodatkowe wyposażenie. Najlepsze oferty znajdziecie w naszej porównywarce cenowej.

  1. Testujemy wersję beta gry Battlefield 4 - rzeź w Szanghaju
  2. Battlefield 4 – wymagania sprzętowe gry
  3. Oficjalna strona serii Battlefield