Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 23 października 2013, 11:52

autor: Kamil "Góral" Zwijacz

Killzone: Shadow Fall - nowy zwiastun fabularny po polsku

Firma Sony Computer Entertainment opublikowała nowy zwiastun fabularny gry Killzone: Shadow Fall. Materiał został zlokalizowany na język polski, a sama produkcja ukaże się u nas w kraju 29 listopada.

Gra Killzone: Shadow Fall, ekskluzywna produkcja dedykowana konsoli PlayStation 4, otrzymała nowy zwiastun fabularny. Materiał wideo został w pełni zlokalizowany przez rodzimy oddział firmy Sony Computer Entertainment i przedstawia historię ujętą w najnowszej odsłonie popularnej strzelanki.

Akcja nowego Killzone rozegra się trzydzieści lat po zakończeniu „trójki”. Helghaści, których planeta została zniszczona, mieszkają teraz razem z ludźmi na Vekcie. Oba społeczeństwa odgrodzone są od siebie wielkim murem, jednak w końcu dochodzi do konfliktu. Gracz wciela się w Lucasa Kellana, członka jednostki Shadow Marshals, a jego zadaniem jest utrzymanie pokoju.

Produkcja zadebiutuje w Polsce 29 listopada wraz z europejską premierą konsoli PlayStation 4, w rodzimej wersji językowej. Tytuł jest już dostępny w przedsprzedaży, a przed zakupem warto sprawdzić naszą zapowiedź. Będzie to czwarta odsłona serii dedykowana urządzeniom stacjonarnym. Na rynku znajdują się także specjalne części, przygotowane z myślą o handheldach PSP (Killzone: Liberation) oraz PSV (Killzone Najemnik).