Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość promocje 2 kwietnia 2019, 20:25

autor: Ender

Battle royale w Call of Duty: Black Ops 4 za darmo do końca kwietnia

Wszyscy chętni gracze mogą za darmo przetestować tryb battle royale o nazwie Blackout w Call of Duty: Black Ops 4. Akcja trwać będzie do końca miesiąca i obejmuje wszystkie wspierane przez grę platformy sprzętowe. Blackout otrzymał dziś także na PS4 nową mapę Alcatraz.

Call of Duty: Black Ops 4 pojawiło się w sklepach 12 października 2018 roku. Pomimo kontrowersji związanych z porzuceniem przez deweloperów klasycznej kampanii fabularnej, gra okazała się dużym sukcesem finansowym, zarabiając w przeciągu pierwszych trzech dni ponad pół miliarda dolarów. Tytuł spotkał się też z dobrym przyjęciem ze strony krytyków. Jako jeden z głównych plusów produkcji większość z nich zgodnie podawała debiutujący w serii tryb Blackout, będący wariacją popularnego modelu zabawy battle royale. Od dziś do końca miesiąca wszyscy chętni, zarówno na komputerach PC, jak i konsolach Xbox One i PlayStation 4, będą mogli przetestować Blackout całkowicie za darmo, pobierając klienta Call of Duty: Black Ops 4. Zaznaczmy, że aby bawić się na konsolach, musimy mieć opłacony abonament PlayStation Plus lub Xbox Live Gold.

Podczas okresu próbnego dostępna będzie pełna zawartość Blackout, a wszystkie postępy w grze wypracowane w jego trakcie zostaną zachowane na naszym koncie, z którego skorzystać możemy ponownie po zakupie tytułu. Dodajmy także, że producenci ze studia Treyarch zdążyli zorganizować już jeden darmowy tydzień z Blackout, który miał miejsce pod koniec stycznia tego roku.

W tym miesiącu Blackout otrzymał także zupełnie nową mapę (Alcatraz), która od dziś dostępna jest na PlayStation 4, a w niedalekiej przyszłości zostanie oddana w ręce posiadaczy pecetów i Xboksów One. Debiutowi planszy towarzyszy zwiastun prezentujący jej układ oraz czekające na graczy atrakcje. Uczestnicy zabawy przemykać będą wąskimi alejkami więziennego kompleksu, używając odmiennej od standardowej strategii, która wymusza na nich szybkie lądowanie i zgarnięcie ekwipunku, a potem walkę na krótki dystans.

  1. Call of Duty: Black Ops 4 – strona oficjalna
  2. Call of Duty: Black Ops 4 – kompendium wiedzy
  3. Call of Duty: Black Ops 4 – poradnik do gry
  4. Koniec Call of Duty jakie znamy. Czy Black Ops 4 bez singla da radę?