Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość promocje 16 stycznia 2019, 11:29

autor: Adrian Werner

Call of Duty Black Ops 4 - jutro ruszy darmowy okres próbny trybu Blackout

Jutro wystartuje darmowy okres próbny Blackout, czyli trybu battle royale w grze Call of Duty: Black Ops 4. W zabawie będą mogli wziąć udział gracze zarówno pecetowi, jak i konsolowi.

Zabawa ruszy jutro. - Call of Duty Black Ops 4 - jutro ruszy darmowy okres próbny trybu Blackout - wiadomość - 2019-01-16
Zabawa ruszy jutro.

Jednym z najciekawszych elementów zeszłorocznej strzelanki Call of Duty: Black Ops 4 okazał się Blackout, czyli tryb rozgrywki zainspirowany grami battle royale. Jeśli do tej pory nie mieliście okazji w niego zagrać, to wkrótce nadarzy się ku temu okazja, gdyż firma Activision zapowiedziała darmowy okres próbny.

Obejmie on wyłącznie tryb Blackout. Zabawa ruszy jutro i potrwa tydzień, czyli do 24 stycznia. W okresie próbnym grę będą mogli przetestować zarówno pecetowcy, jak i posiadacze konsol Xbox One i PlayStation 4.

Podczas okresu próbnego dostępna będzie pełna zawartość trybu Blackout, a wszystkie postępy wypracowane w jego trakcie zostaną zachowane na Waszym koncie, jeśli zdecydujecie się potem na zakup gry.

Przypomnijmy, że Call of Duty: Black Ops 4 ukazało się 12 października ubiegłego roku, w wersjach na PC oraz konsole Xbox One i PlayStation 4. Autorzy zdecydowali się na ryzykowny krok porzucając kampanię fabularną. Skoncentrowano się na klasycznym multiplayerze, kooperacyjnych walki przeciwko zombie oraz trybie Blackout.

Brak kampanii nie zaszkodził sukcesowi gry. Call of Duty: Black Ops 4 spotkało się z ciepłym przyjęciem. Wersja na Xboksa One posiada średnią ocen na poziomie 85% według serwisu Metacritic. Produkcja spodobała się również naszemu recenzentowi, który wystawił jej notę 8.0/10.

Call of Duty: Black Ops 4 okazało się również dużym sukcesem kasowym. W ciągu pierwszych trzech dni od premiery gra zarobiła ponad pół miliarda dolarów.

  1. Oficjalna strona gry
  2. Recenzja Call of Duty: Black Ops 4 – czy Blackout to sukces?
  3. Call of Duty Black Ops 4 - poradnik do gry