Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 20 maja 2013, 10:25

autor: qjin

Batman: Arkham Origins – powrót Kevina Conroya i grywalny Deathstroke

Wbrew wcześniejszym sugestiom, główny bohater nadchodzącej odsłony Batman: Arkham ponownie przemówi głosem Kevina Conroya. Ponadto w amerykańskim sklepie Amazon pojawił się baner reklamujący Deathstroke’a jako grywalną postać w ramach DLC dodawanego do pre-orderów.

W Arkham Origins poznamy początkowe losy Człowieka-Nietoperza - Batman: Arkham Origins – powrót Kevina Conroya i grywalny Deathstroke - wiadomość - 2013-05-20
W Arkham Origins poznamy początkowe losy Człowieka-Nietoperza

Pomimo wcześniejszych zapewnień twórców o tym, że młodszemu Batmanowi w grze Arkham Origins głosu użyczy nowy aktor, okazuje się, że Kevin Conroy powróci! Nie w innej roli, ale właśnie jako Człowiek-Nietoperz. Tę informację zdradził sam aktor podczas zakończonego wczoraj Comic-Conu w Dallas, chwaląc się, że przez ostatnie dziewięć lub dziesięć miesięcy pracował razem z zespołem nad kolejnym tytułem z serii „Arkham”.

Czyżby Batman nie był jedyną postacią, jaką zagramy w nowej odsłonie serii? - Batman: Arkham Origins – powrót Kevina Conroya i grywalny Deathstroke - wiadomość - 2013-05-20
Czyżby Batman nie był jedyną postacią, jaką zagramy w nowej odsłonie serii?

Na stronie internetowej sklepu Amazon.com udostępniono baner reklamowy, według którego Deathstroke, jeden z głównych szwarccharakterów w nadchodzącej odsłonie cyklu, ma być grywalną postacią w ramach dodatku DLC do zamówień przedpremierowych Batman: Arkham Origins. Co prawda, nie jest to nic potwierdzonego, ale przeciek wydaje się bardzo prawdopodobny. Pozostaje czekać na komunikat ze strony koncernu Warner Bros.

Grafika reklamująca Deathstroke'a jako grywalną postać (źródło: Amazon.com) - Batman: Arkham Origins – powrót Kevina Conroya i grywalny Deathstroke - wiadomość - 2013-05-20
Grafika reklamująca Deathstroke'a jako grywalną postać (źródło: Amazon.com)

Niezależnie od tego, czy Deathstroke pojawi się w charakterze grywalnej postaci, czy nie, to jego występ w Batman: Arkham Origins jest i tak pewny, gdyż będzie on jednym z zabójców nasłanych na Człowieka-Nietoperza. Być może i tak się pojawi, jeśli nie w ramach DLC, to możliwe, że w trybie sieciowym, o którym od niedawna się plotkuje. Gra będzie prequelem w stosunku do poprzedniczek, a więc wcielimy się Bruce’a Wayne’a stawiającego dopiero pierwsze kroki jako Batman. Więcej szczegółów o Arkham Origins znajdziecie w tym newsie oraz w zapowiedzi autorstwa Adriana Wernera.

Głosu – wbrew doniesieniom – ponownie użyczy 58-letni Conroy - Batman: Arkham Origins – powrót Kevina Conroya i grywalny Deathstroke - wiadomość - 2013-05-20
Głosu – wbrew doniesieniom – ponownie użyczy 58-letni Conroy

Trzymajcie rękę na pulsie, ponieważ jeszcze dzisiaj ma zostać opublikowany pełny filmowy zwiastun, którego 40-sekundową zapowiedź, prezentującą efektowne starcie między Człowiekiem-Nietoperzem a Deathstroke’iem, możecie zobaczyć poniżej:

Za nadchodzącą odsłonę „nietoperzowej” gry akcji w konwencji TPP nie odpowiada wcześniejsze studio, Rocksteady, tylko oddział firmy Warner Bros. z siedzibą w Montrealu. Batman: Arkham Origins zadebiutuje 25 października 2013 roku na PC i konsolach Xbox 360, PlayStation 3 oraz Wii U.