Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 20 maja 2013, 10:16

autor: Hed

W Among the Sleep zagramy także z Oculus Rift – koniec akcji na Kickstarterze

Among the Sleep, horror o przygodach dwuletniego dziecka, otrzyma wsparcie dla okularów do rzeczywistości wirtualnej Oculus Rift. To wyniki zbiórki na Kickstarterze, w której studio Krillbite otrzymało niecałe 250 tysięcy dolarów.

W dwuletnie dziecko wcielimy się także w okularach Oculus Rift – Among the Sleep. - W Among the Sleep zagramy także z Oculus Rift – koniec akcji na Kickstarterze - wiadomość - 2013-05-20
W dwuletnie dziecko wcielimy się także w okularach Oculus Rift – Among the Sleep.

Zakończono zbiórkę pieniędzy na grę Among the Sleep, w której wcielimy się w dwulatka przemierzającego mroczny dom w poszukiwaniu rodziców. Autorzy produkcji ze studia Krillbite zebrali niespełna 250 tysięcy dolarów, czyli o około 50 tysięcy więcej niż potrzebowali. Szczodrość graczy przełoży się na parę zapowiadanych wcześniej dodatków specjalnych, w tym obsługę okularów do rzeczywistości wirtualnej Oculus Rift.

Among the Sleep został sfinansowany w połowie ubiegłego tygodnia – pisaliśmy wtedy, że autorzy mają kilka ponadprogramowych celów do zrealizowania. Teraz znamy ostateczny wynik akcji. Kwota 248 358 dolarów pozwoli wzbogacić grę o obsługę okularów Oculus Rift oraz dodanie komentarza od deweloperów. Przy 250 tysiącach dolarów produkcja miała doczekać się DLC, stworzonego we współpracy z uczestnikami zbiórki (niestety, tego celu nie udało się osiągnąć).

Wsparcie dla Oculus Rift, technologii, która ostatnio często pojawia się w mediach, zostało pokazane w jednej z aktualizacji dotyczących gry. Filmik prezentuje kilka osób zagłębiających się w świat Among the Sleep, ukazany z perspektywy dwuletniego dziecka. W tym horrorze pomożemy mu odszukać rodziców w ciemnym, mrocznym domu. Producenci gry zapewniają, że okulary do rzeczywistości wirtualnej pozwolą osiągnąć pełną immersję i wzbogacą rozgrywkę.

Among the Sleep to horror opowiadający o dwuletnim dziecku błądzącym po pustym, ciemnym domu. Studio Krillbite chce skoncentrować się na budowaniu odpowiedniego klimatu oraz eksploracji otoczenia. Zamiast walczyć, będziemy więc musieli się chować i unikać konfrontacji z zagrożeniami. Te mogą być realne lub fikcyjne – wiele z obrazów, jakie zobaczymy będzie miało źródło w wyobraźni dziecka. Premiera gry odbędzie się pod koniec roku. Autorzy wypuścili darmową wersję alfa.

  1. Oficjalna strona studia Krillbite
  2. Among the Sleep na Kickstarterze
GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

Among The Sleep

Among The Sleep