Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 1 stycznia 2014, 19:55

autor: qjin

Batman: Arkham Origins otrzyma fabularne DLC z Mr Freeze'em

Zgodnie z zapowiedzią sprzed tygodnia, firma Warner Bros. Interactive podzieliła się nowiną, że w 2014 roku zostanie wydany fabularny dodatek DLC do Batman: Arkham Origins, w którym najprawdopodobniej główną rolę odegra znana fanom Człowieka-Nietoperza postać Mr Freeze’a.

Grafika, która została udostępniona na oficjalnym facebookowym profilu Batman: Arkham - Batman: Arkham Origins otrzyma fabularne DLC z Mr Freeze - wiadomość - 2014-01-01
Grafika, która została udostępniona na oficjalnym facebookowym profilu Batman: Arkham

Najprawdopodobniej, bo poza krótką informacją na oficjalnym profilu serii Batman: Arkham na Facebooku i załączonym obrazku przedstawiającym złotą statuetkę częściowo pokrytą lodem nie udzielono żadnych konkretów. Wiemy tyle, że fabularne DLC do ostatniej odsłony cyklu poświęconego przygodom Mrocznego Rycerza zadebiutuje w bliżej nieokreślonym okresie 2014 roku. Poniższy screen utwierdza nas w przekonaniu, że pierwsze skrzypce odegra Mr Freeze, który pojawił się już wcześniej w Batman: Arkham. Niestety, na tę chwilę nie wiadomo, jak bardzo rozbudowane będzie nadchodzące DLC.

Chociaż było to raczej mało prawdopodobne, to część z nas spodziewała się ogłoszenia sequela Batman: Arkham City albo po prostu kolejnej pełnoprawnej odsłony serii tworzonej przez studio Rocksteady, o czym plotkuje się już od jakiegoś czasu. Jednakże na ten moment jeszcze sobie poczekamy.

Wygląda na to, że zapowiedziane fabularne DLC to jedyny taki dodatek, jaki otrzyma trzecia część wspomnianego cyklu o Człowieku-Nietoperzu. Pozostałe cztery, które wchodzą w skład przepustki sezonowej, to pakiet skórek dla postaci albo zestaw map i wyzwań. Batman: Arkham City również otrzymał tylko jedno fabularne rozszerzenie – Harley Quinn’s Revenge. Zapewne jeszcze w styczniu tego roku poznamy więcej szczegółów na temat planowanego DLC.