Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 21 grudnia 2015, 19:27

autor: Góral

Bandai Namco wyda na Zachodzie Tales of Berseria, gry z serii God Eater i inne

Firma Bandai Namco ujawniła, że anglojęzyczni gracze doczekają się takich gier jak Tales of Berseria, God Eater: Resurrection oraz God Eater 2: Rage Burst, Mobile Suit Gundam: Extreme Vs. Force i nie tylko. Dodatkowo cześć z tych produkcji pojawi się nie tylko na konsolach, ale także na PC-tach.

Tales of Berseria pojawi się na Zachodzie. - Bandai Namco wyda na Zachodzie Tales of Berseria, gry z serii God Eater i inne - wiadomość - 2015-12-21
Tales of Berseria pojawi się na Zachodzie.

Firma Bandai Namco sprawiła graczom miłą niespodziankę, zapowiadając (dzięki, DualShockers) nadejście anglojęzycznych (USA, ale najpewniej także i Europa) wersji kilku produkcji. Dodatkowym zaskoczeniem jest fakt, że wydawca przy okazji postanowił ujawnić PC-towe edycje niektórych tytułów, które wcześniej miały ukazać się tylko na konsolach. Krótko pisząc, jest się z czego cieszyć, no ale do rzeczy.

Tales of Berseria

Tales of Berseria, czyli kolejna odsłona cyklu gier jRPG Tales of ukaże się (niestety nie wiemy kiedy) na Zachodzie w wersji na konsolę PlayStation 4 i komputery PC (Steam). Tym razem gracze trafią do królestwa Midgand, gdzie pokierujemy niejaką Velvet – młodą kobietą, dysponującą potężną mocą, którą wykorzysta do walki ze złem. Poniżej obejrzycie najnowszy zwiastun produkcji.

God Eater

God Eater: Resurrection oraz God Eater 2: Rage Burst ukażą się w Stanach Zjednoczonych latem 2016 roku na konsolach PlayStation 4, PlayStation Vita oraz komputerach osobistych (Steam). Są to gry akcji, w których wcielamy się w herosów walczących w postapokaliptycznym świecie z potworami znanymi jako Aragami.

Mobile Suit Gundam: Extreme Vs. Force

Mobile Suit Gundam: Extreme Vs. Force, czyli kolejna odsłona popularnej w Japonii serii trójwymiarowych bijatyk z wielkimi robotami w roli głównej wyjdzie poza obszar Kraju Kwitnącej Wiśni latem 2016 roku. Produkcja dostępna będzie w wersji na handhelda PlayStation Vita.

JoJo’s Bizarre Adventure: Eyes of Heaven

JoJo’s Bizarre Adventure: Eyes of Heaven, czyli najnowsza odsłona serii szalonych bijatyk, która ukazała się w Japonii dosłownie kilka dni temu, zadebiutuje latem przyszłego roku w USA na konsoli PlayStation 4. Za produkcję odpowiada doświadczone studio CyberConnect2, znane z gier z serii Naruto czy też JoJo's Bizarre Adventure: All Star Battle z 2013 roku.

One Piece: Burning Blood

Listę zamyka One Piece: Burning Blood, a więc kolejna bijatyka ze stajni Bandai Namco, oparta na popularnej mandze i anime One Piece. Gra ukaże się w Stanach Zjednoczonych w czerwcu 2016 roku na konsolach PlayStation 4, Xbox One, PlayStation Vita oraz na Steamie.

Oprócz tego poniżej obejrzycie najnowsze zwiastuny gier Digimon Story: Cyber Sleuth, Naruto Shippuden: Ultimate Ninja Storm 4 oraz Project X Zone 2.