Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikAkcjiPSVPCPS4
Okładka God Eater Resurrection (PSV)
OkładkaGod Eater Resurrection (PSV)

God Eater Resurrection

Rozszerzona wersja gry Gods Eater Burst. God Eater Resurrection osadzone jest w postapokaliptycznej wizji przyszłości, w której ludzkość na skraj zagłady doprowadziło pojawienie się na Ziemi potężnych potworów znanych jako Aragami.

Akcji | TPP | science fiction | postapokalipsa | elementy RPG | elementy przygodowe | kooperacja

Kolekcja gier
Obserwuj grę

God Eater Resurrection Premiera

29paź2014

PS4 PSV

30sie2016

PC

Gry podobne do God Eater Resurrection

Monster Hunter: Frontier G

God Eater 2

Moon Hunters

God Eater Resurrection to przeznaczona na platformę PC, PS4 i PSV gra akcji wzbogacona elementami RPG, którą opracowało japońskie studio Shift. Projekt stanowi ulepszoną i rozszerzoną wersję Gods Eater Burst, wydanego w 2011 roku na konsolę Przenośną PlayStation Portable.

Fabuła

God Eater Resurrection osadzone jest w ponurej postapokaliptycznej wizji roku 2071, gdzie ludzkość na skraj zagłady doprowadziło pojawienie się na Ziemi potężnych potworów znanych jako Aragami. Konwencjonalne uzbrojenie jest nieskuteczne przeciwko tym bestiom, dlatego do walki z nimi wykorzystywane są nowe typy broni, nazwane God Arc, stworzone z komórek tych monstrów.

Gra opowiada historię nastolatka, który dołącza do organizacji Fenrir, zajmującej się eksterminacją Aragami. Kampania pozwala prześledzić całą karierę wojownika. Zaczyna on jako komplety żółtodziób, ale z czasem zyskuje doświadczenie, awansuje na nowe stopnie i ostatecznie zostaje dowódcą własnego oddziału. W trakcie swoich przygód poznaje także wielu innych członków Fenrir i odgrywa kluczową rolę w zmianie kierunku całej wojny z potworami.

Warto wspomnieć, że kampania God Eater Resurrection nie ogranicza się do otworzenia wydarzeń z Gods Eater Burst. Zamiast tego autorzy dodali liczne nowe wątki i historie, które stanowią pomost fabularny pomiędzy pierwowzorem, a God Eater 2.

Mechanika

Zabawę w God Eater Resurrection rozpoczynamy od stworzenia własnego bohatera, wybierając jego imię oraz wygląd. Podczas rozgrywki akcję obserwujemy z kamery umieszczonej za plecami postaci. Większość czasu spędzamy wypełniając misje, podczas których musimy walczyć z Aragami. Gra posiada rozbudowany zręcznościowy system walki, oferujący dużą swobodę taktyczną i pozwalający na wyprowadzanie wielu różnorodnych ataków specjalnych. Ponadto wykorzystywana przez nas broń może przełączać się pomiędzy czterema trybami, pełniąc funkcje broni palnej, białej lub tarczy chroniącej przed obrażeniami, a także przeistaczając się w gigantyczną bestię.

Podczas misji towarzyszy nam trzech innych wojowników. W trybie dla pojedynczego gracza steruje nimi sztuczna inteligencja, ale kontrolę nad nimi mogą przejąć również inni ludzie, dzięki opcji kooperacyjnych rozgrywek multiplayer.

Choć większość zabawy spędzamy na walce, gra oferuje sporą różnorodność wyzwań. Podczas kampanii musimy zmierzyć się z kilkudziesięcioma typami Aragami i każdy z nich posiadane inne charakterystyki. W God Eater Resurrection praktycznie nie występują słabe potwory, które giną od pojedynczego ciosu. Zamiast tego każdy przeciwnik jest prawdziwym wyzwaniem i pokonanie go wymaga poznania jego taktyk i typów ataków. Rozgrywkę wzbogaca system ulepszania i modyfikowania broni oraz ekwipunku.

Kwestie techniczne

Poza dodatkową zawartością God Eater Resurrection oferuje także znacznie ulepszoną grafikę niż pierwowzór. Dzięki wykorzystaniu mocy PC, PS4 i PSV autorzy mogli zaoferować ostrzejsze tekstury, bardziej skomplikowane modele postaci i otoczenia oraz liczne nowe efekty wizualne.

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer: Internet   Liczba graczy: 1-4  

Ocena użytkowników: 7,2 / 10 na podstawie 41 głosów czytelników.

Klasyfikacja PEGI God Eater Resurrection

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry. W grze jest używany wulgarny język. Gra zawiera elementy przemocy.

God Eater Resurrection Wymagania sprzętowe

PC Windows

PC Windows

  • Minimalne:
  • Intel Core 2 Duo E7500 2.93 GHz/AMD Athlon 64 X2 5600+ 2.9 GHz
  • 3 GB RAM
  • karta grafiki 1 GB GeForce 9800 GT/Radeon HD 6670 lub lepsza
  • Windows 7
  • Zalecane:
  • Intel Core i3-4130 3.4 GHz/AMD FX-4100 3.6 GHz
  • 8 GB RAM
  • karta grafiki 1 GB GeForce GTX 560/1 GB Radeon HD 6850 lub lepsza
  • Windows 7/8/10
PS4
PSV
PC