Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 21 grudnia 2015, 19:20

autor: Piotr "Pirlond" Bicki

Halo Online zostało zamknięte?

Wygląda na to, że Microsoft postanowił zrezygnować z projektu Halo Online – sieciowej odsłony cyklu skierowanej na rynek rosyjski. Takie przynajmniej wnioski można wyciągnąć z nieoficjalnych informacji, jakie pojawiły się w internecie.

Halo Online to nastawiona na rozgrywki sieciowe odsłona słynnego cyklu Microsoftu przygotowywana z myślą o komputerach osobistych. Zapowiedziana w marcu tego roku gra, która powstaje w studiu Saber Interactive przy współpracy deweloperów z 343 Industries, docelowo skierowana ma być na rynek rosyjski. Może się jednak okazać, że jej finalna wersja nie ujrzy światła dziennego – powołując się na anonimowych informatorów dziennikarze z Rosji sugerują, że zdecydowano się zamknąć projekt. Doniesienia są jednak prawdopodobne, przynajmniej jeśli wziąć pod uwagę fakt, że według mediów zza naszej wschodniej granicy tytuł nie cieszył się zbyt wielką popularnością. Ponoć mimo wielu prób nie udało się wzbudzić zainteresowania strzelanką wśród graczy.

Sprawująca pieczę nad Halo Online firma Innova na razie nie skomentowała informacji krążących po rosyjskim internecie. Głosu w sprawie nie zabrał też nikt z Microsoftu, Saber Interactive, czy 343 Industries.