Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikAkcjiPCPS4PSV
Okładka God Eater 2: Rage Burst (PC)

God Eater 2: Rage Burst

Ulepszona wersja drugiej części serii God Eater od firmy Bandai Namco Entertainment. Oprócz oryginalnej zawartości God Eater 2: Rage Burst oferuje liczne usprawnienia, zarówno w warstwie graficznej, jak i w samej rozgrywce.

Akcji | TPP | fantasy | science fiction | multiplayer | kooperacja

Okładka God Eater 2: Rage Burst (PC)

data premiery gry:

19lut2015

PSV PS4

30sie2016

PC

God Eater 2: Rage Burst na PC, PS4 i PSV to dynamiczna gra akcji, która wzbogacona została o elementy znane z tytułów RPG. Tytuł jest rozszerzoną i poprawioną wersją drugiej części serii God Eater, która oficjalnie ukazała się jedynie w Japonii na przenośnych konsolach PSP oraz PlayStation Vita w 2013 roku. Za stworzenie produkcji, która inspiracje czerpała z niezwykle popularnego cyklu Monster Hunter, odpowiada japońska firma Bandai Namco oraz studio Shift. Deweloperzy mają doświadczenie w tworzeniu tytułów z gatunku i odpowiadają, między innymi, za Freedom Wars, które w 2014 roku pojawiło się na PS Vicie. God Eater 2: Rage Burst posiada zawartość oryginalnej wersji tytułu oraz liczne usprawnienia, zarówno w warstwie graficznej, co widoczne jest zwłaszcza w edycji na PlayStation 4, jak i w samej rozgrywce.

Akcja tytułu toczy się trzy lata po wydarzeniach opowiedzianych w pierwszym God Eater. Jako bezimienny heros przemierzamy kolejne lokacje i eliminujemy czyhające na nas zagrożenie. Zręcznościowy system walki niezmiennie oparty jest na refleksie gracza, a na każdego przeciwnika warto wcześniej przygotować odpowiednią taktykę. Adwersarze posiadają odmienne atuty i słabe punkty, których odkrycie jest kluczem do sukcesu. Bohaterowie mogą korzystać z bogatego arsenału ogromnych broni, których wybór dyktuje nasz styl rozgrywki oraz stosowaną na polu walki taktykę.

Podobnie jak gry spod szyldu Monster Hunter, God Eater 2: Rage Burst na platformie PC, PS4 i PSV został stworzony w dużej mierze z myślą o kooperacyjnych rozgrywkach sieciowych. Gracze mogą wykonywać wspólnie misje oraz wspierać się w walce.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer:   Internet   / sieć lokalna    

Ocena czytelników: 8,2 / 10 na podstawie 28 głosów czytelników.

Oczekiwania czytelników przed premierą: 8,9 / 10 na podstawie 13 głosów czytelników.

Klasyfikacja PEGI God Eater 2: Rage Burst

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry. W grze jest używany wulgarny język. Gra zawiera elementy przemocy.

Wymagania sprzętowe God Eater 2: Rage Burst

PC Windows

PC Windows

 • Minimalne:
 • Intel Core 2 Duo E7500 2.93 GHz/AMD Athlon 64 X2 5600+ 2.9 GHz
 • 3 GB RAM
 • karta grafiki 1 GB GeForce 9800 GT/Radeon HD 6670 lub lepsza
 • 15 GB HDD
 • Windows 7
 • Rekomendowane:
 • Intel Core i3-4130 3.4 GHz/AMD FX-4100 3.6 GHz
 • 8 GB RAM
 • karta grafiki 1 GB GeForce GTX 560/1 GB Radeon HD 6850 lub lepsza
 • 15 GB HDD
 • Windows 7/8/10
Wieści ze świata (Rocket League, Pokemon GO, Dragon Quest X, God Eater 2: Rage Burst) 8/8/2016
Wieści ze świata (Rocket League, Pokemon GO, Dragon Quest X, God Eater 2: Rage Burst) 8/8/2016

wiadomość8 sierpnia 2016

Dziś piszemy o zbliżającej się aktualizacji z nowym trybem gry do Rocket League, zakazaniu Pokemon GO w Iranie, portowaniu Dragon Quest X na Nintendo NX oraz o God Eater 2: Rage Burst w wersji PC działającej w 60 klatkach na sekundę. Witajcie w wieściach ze świata – codziennej porcji krótkich wiadomości.

Bandai Namco wyda na Zachodzie Tales of Berseria, gry z serii God Eater i inne
Bandai Namco wyda na Zachodzie Tales of Berseria, gry z serii God Eater i inne

wiadomość21 grudnia 2015

Firma Bandai Namco ujawniła, że anglojęzyczni gracze doczekają się takich gier jak Tales of Berseria, God Eater: Resurrection oraz God Eater 2: Rage Burst, Mobile Suit Gundam: Extreme Vs. Force i nie tylko. Dodatkowo cześć z tych produkcji pojawi się nie tylko na konsolach, ale także na PC-tach.

Wieści ze świata (Nosgoth, Void Destroyer, Trials Fusion) 23/1/2015
Wieści ze świata (Nosgoth, Void Destroyer, Trials Fusion) 23/1/2015

wiadomość23 stycznia 2015

Dziś piszemy m.in. o starcie otwartej bety gry Nosgoth, premierze Void Destroyer oraz wprowadzeniu trybu wieloosobowego do Trials Fusion. Witamy w wieściach ze świata – codziennej porcji krótkich wiadomości.

PSV
PS4
PC