Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 23 sierpnia 2017, 18:03

autor: Góral

Assassin's Creed Origins - zobacz mapę Egiptu

Firma Ubisoft opublikowała mapę Egiptu, który będziemy przemierzać podczas zabawy w Assassin's Creed Origins. Bayek trafi m.in. do Aleksandrii i Gizy.

Zwiedzanie ogromnego Egiptu tylko na nogach może być małym problemem, ale od czego mamy konie? - Assassin's Creed Origins - zobacz mapę Egiptu - wiadomość - 2017-08-24
Zwiedzanie ogromnego Egiptu tylko na nogach może być małym problemem, ale od czego mamy konie?

Mamy kolejne informacje na temat Assassin's Creed Origins. Firma Ubisoft postanowiła pochwalić się mapą świata, który będziemy zwiedzać podczas przygody Bayeka. W produkcji, jak już zapewne wiecie, trafimy do starożytnego Egiptu, podzielonego na szereg mniejszych lokacji. Na poniższej grafice możecie zobaczyć chociażby Marmarykę, Aleksandrię, Gizę, plus kilka innych miast/krain, a dodatkowo także parę pustyń. Jak widać świat gry będzie spory i zróżnicowany, o czym zresztą zapewniano nas właściwie od momentu zapowiedzi produkcji.

Z innych nowinek warto wspomnieć, że Ashraf Ismail, reżyser gry, potwierdził, że zmiana wyposażenia będzie wpływać nie tylko na cechy postaci, ale także na jej wygląd - zupełnie jak w produkcjach z gatunku RPG.

Assassin's Creed Origins w skrócie:
  • przygodowa gra akcji od firmy Ubisoft;
  • ukaże się 27 października bieżącego roku;
  • podczas przygody wcielimy się w wojownika Bayeka, przemierzającego starożytny Egipt.

Przypominamy także o naszym newsie z rana. Znajdziecie w nim nowe, całkiem obszerne fragmenty rozgrywki z dema prezentowanego na niemieckich targach gamescom. To jednak nie wszystko czym Ubisoft podzielił się w trakcie imprezy. Na kilka dni przed jej oficjalnym startem pokazano świetnie zrealizowany zwiastun CGI, zdradzający m.in., że w Assassin's Creed Origins sporą rolę odegrają Rzymianie. Poza tym poniżej zamieszczamy jeszcze jeden świeży materiał wideo w polskiej wersji językowej.

Tytuł ukaże się jednocześnie na konsolach PlayStation 4 i Xbox One oraz komputerach osobistych. Na premierę musimy jednak poczekać do 27 października bieżącego roku.

Ostatnia aktualizacja: 2017-08-23

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

Centrum PlayStation 5 - Wszystko o konsoli i jej grach
Assassin's Creed Origins

Assassin's Creed Origins