Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 23 sierpnia 2017, 18:57

Karczma Hearthstone ukazana w nowym filmiku animowanym

Blizzard zaskoczył fanów swojej karcianki niespodziewaną animacją ze świata tej gry. „Przy kominku” ma być pierwszą z wielu krótkich historii animowanych i komiksów, w których dziewczynka Eva przeżywa przygody z gangiem rozpoznawalnych bohaterów

Podczas dzisiejszej ceremonii premierowej na targach gamescom 2017 firma Blizzard zaprezentowała krótkometrażowy film animowany, który zaskoczył wielu widzów. W iście bajkowym stylu ukazano bowiem krótką przygodę dziewczynki Evy, która w magiczny sposób zostaje przeniesiona do karczmy Hearthstone, prowadzonej przez Ogniomira Skałowara. Poniżej prezentujemy polską wersję piosenki:

Początkowo zastanawiająca animacja szybko zmienia się w gwarny utwór rodem z Zaplątanych czy innej produkcji Disneya, a ekran wypełnia się po brzegi charakterystycznymi postaciami z Hordy i Przymierza. Oprócz właściciela przybytku przyuważyć można podstarzałego maga Malto, dzielną myszkę Sierżanta, goblińskich braci bliźniaków czy buchającego wręcz męskością i charyzmą paladyna Lou. Wszyscy starają się przekonać zadziwioną dziewczynkę, że znalazła się w doskonałym i przyjaznym miejscu, a partyjka karcianki Hearthstone przy ognisku to coś, czego koniecznie musi spróbować.

Oprócz prezentacji animacji przedstawiciel firmy Blizzard zapowiedział, że fanów czeka więcej podobnych animacji oraz krótszych komiksów w uniwersum gry. Na oficjalnej stronie można też znaleźć bogatą listę bohaterów shortu. Pomysł wydaje się niezgorszy. Skoro dla Overwatch podobne podejście okazało się strzałem w dziesiątkę, to czemu nie zastosować tej metodologii do innych produkcji? Pozostaje pytanie, czy fanów obchodzą przygody bohaterów, którzy nie są bezpośrednio związani z rozgrywką?

Karczma Hearthstone ukazana w nowym filmiku animowanym - ilustracja #1