Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 23 sierpnia 2017, 20:02

autor: Kamil "Góral" Zwijacz

War Thunder - zapowiedziano maszyny z okresu zimnej wojny oraz wojny wietnamskiej

Poznalismy pierwsze szczegóły na temat aktualizacji 1.71 gry War Thunder. Studio Gaijin Entertainment wprowadzi w niej maszyny z okresu zimnej wojny oraz wojny wietnamskiej.

Studio Gaijin Entertainment zapowiedziało kolejną aktualizację popularnego MMO War Thunder. Wersja oznaczona numerem 1.71, ochrzczona dodatkowo mianem Nowa E.R.A. (New E.R.A.), wprowadzi jedną bardzo ciekawą nowinkę – maszyny z okresu zimnej wojny oraz wojny wietnamskiej, które trafią do szóstej ery rozwoju czołgów. Ponadto pojawią się nowe typy pancerza (kompozytowy i reaktywny), a oprócz tego otrzymamy dodatkowe pojazdy służące do wspierania piechoty. Wszystkie szczegóły mamy poznać w najbliższych dniach, ale na stronie produkcji pojawiły się już pierwsze artykuły poruszające niektóre zagadnienia.

War Thunder- aktualizacja 1.71:
  • szósta era rozwoju maszyn naziemnych;
  • pojazdy z okresu Zimnej Wojny oraz wojny wietnamskiej;
  • nowe typy pancerza (kompozytowy i reaktywny).

W tym miejscu oraz na powyższym nagraniu (możecie sobie włączyć polskie napisy) wyjaśniono, o co chodzi z nowymi pancerzami. W skrócie, kompozytowa osłona składa się z kilku warstw materiału, co czyni ją równie wytrzymałą co tradycyjna, ale za to jest od niej znacznie lżejsza. Natomiast pancerz reaktywny zawiera materiał wybuchowy, reagujący na pocisk, który w niego trafił.

Oprócz tego poznaliśmy już niektóre maszyny. T-64A to radziecki czołg, który jako pierwszy w historii został wyposażony w pancerz kompozytowy. Drugi z pojazdów to M60A1 (RISE). Będzie to pierwszy z amerykańskich czołgów należący do szóstej ery w War Thunder. Maszyna ma być wyposażona w pancerz reaktywny, umieszczony na podstawowej osłonie jako widoczne na dolnym screenie kostki.

Na razie to tyle. Czekamy zatem na kolejne informacje, ale z pewnością aktualizacja Nowa E.R.A. zapowiada się bardzo obiecująco.

War Thunder - T-64A. - War Thunder - zapowiedziano maszyny z okresu zimnej wojny oraz wojny wietnamskiej - wiadomość - 2017-08-24
War Thunder - T-64A.
M60A1 (RISE). - War Thunder - zapowiedziano maszyny z okresu zimnej wojny oraz wojny wietnamskiej - wiadomość - 2017-08-24
M60A1 (RISE).