Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 23 sierpnia 2017, 10:44

autor: Adrian Werner

Assassin’s Creed Origins - obszerne zapisy rozgrywki z dema na gamescomie

Do sieci trafiły obszerne materiały wideo z Assassin’s Creed Origins, stanowiące zapisy rozgrywki z dema gry udostępnionego dziennikarzom na tegorocznym gamescomie.

ASSASSIN’S CREED ORIGINS W SKRÓCIE:
  1. Deweloper gry: Ubisoft
  2. Wydawca: Ubisoft
  3. Gatunek: przygodowa gra akcji
  4. Platformy: PC, XONE, PS4
  5. Data premiery: 27 października 2017 r.

Serwis Game Informer opublikował trwający ponad dwadzieścia cztery minuty filmik z Assassin’s Creed Origins. Stanowi on zapis rozgrywki z dema, przywiezionego przez firmę Ubisoft na targi gamescom, i daje całkiem niezłe pojęcie o kierunku, w jakim zmierza ta produkcja. Podobny materiał z tej samej wersji demonstracyjnej opublikowała również redakcja magazynu PC Gamer.

Zapiz rozgrywki pokazuje przygody głównego bohatera, czyli Bayeka, w mieście Memfis oraz na otaczających je terenach. Filmik pozwala zobaczyć m.in. ogromną skalę gry. Ma to być zdecydowanie największa odsłona cyklu, ale według redaktora PC Gamera, twórcy na razie nie pozwalają dziennikarzom pokazać całej mapy świata.

Sądząc po demie na gamescomie, znacznie ciekawiej mają się tym razem prezentować tereny pomiędzy miastami. W poprzednich częściach serii były one głównie nudnymi miejscami, przez które musieliśmy się przedrzeć w drodze do zadań w metropoliach. Tym razem zostaną zapełnione jaskiniami i grobowcami, interesującymi postaciami oraz groźnymi zwierzętami.

Lokacje w grze mają teraz sprawiać wrażenie prawdziwych miejsc, a nie sztucznych miejscówek opracowanych tylko z myślą o rozgrywce. Ponadto autorzy obiecują, że w piramidach natkniemy się na wiele różnorodnych zagadek.

Przypomnijmy, że Assassin’s Creed Origins zmierza na pecety oraz konsole Xbox One i PlayStation 4. Gra zadebiutuje 27 października tego roku, równocześnie na wszystkie trzy platformy sprzętowe.

  1. Assassin’s Creed: Origins – kompendium wiedzy
  2. Analizujemy grę Assassin’s Creed: Origins – 5 najciekawszych zmian
  3. Oficjalna strona gry
GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

Assassin's Creed Origins

Assassin's Creed Origins