Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 23 sierpnia 2017, 11:27

autor: Movis

14 minut rozgrywki z Monster Hunter World

Serwis IGN podzielił się 14-minutowym filmikiem z dema Monster Hunter World prezentowanego na targach gamescom 2017. Tym razem podpatrzyć można polowanie na Barrotha i zobaczyć, jak w akcji prezentują się podwójne ostrza.

Bestyja jest wielka i wkurzona. - 14 minut rozgrywki z Monster Hunter World - wiadomość - 2017-08-23
Bestyja jest wielka i wkurzona.

Gamescomowe szaleństwo trwa. W ramach pokazu nowości serwis IGN zamieścił na swoim kanale YouTube 14-minutowy materiał z rozgrywki ze świeżutkiej wersji gry Monster Hunter World, przygotowanej specjalnie na tegoroczne niemieckie targi.

W klasycznym dla serii stylu obserwujemy polowanie na niebezpieczną poczwarę. Tym razem jest to opancerzony Barroth. Bohater musi wykazać się zdolnościami tropienia potwora i wyśledzić go w żyjącym świecie z własnym ekosystemem. Z pomocą przychodzą mu specjalne muszki tropiące. Mądrzy łowcy, którzy wiedzą niejedno o survivalu, wykorzystują też naturalne właściwości otoczenia, fauny oraz flory, by zwiększyć swoje szanse na udany pojedynek z bestią. Całość oczywiście prowadzi do taktycznej eliminacji, gdzie gracz z rozwagą wykorzystuje mocne strony wybranej przez siebie broni (na materiale były to bliźniacze krótkie miecze) i unika śmiercionośnych ataków rozwścieczonego zwierzęcia.

Monster Hunter World ma ukazać się w 2018 roku. W pierwszej kolejności udostępnione zostaną wersje konsolowe, a następnie do sprzedaży trafi edycja na PC.

Ostatnia aktualizacja: 2017-08-23

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

Centrum PlayStation 5 - Wszystko o konsoli i jej grach
Monster Hunter: World

Monster Hunter: World