Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 20 sierpnia 2017, 21:15

autor: Krystian "Vergil" Pieniążek

Assassin’s Creed Origins z filmowym zwiastunem

Firma Ubisoft przywiozła na tegoroczne targi gamescom swoje magnum opus, czyli Assassin’s Creed Origins. W oczekiwaniu na pachnące świeżością materiały z rozgrywki można rzucić okiem na nowy filmowy zwiastun tej produkcji.

Na tegorocznych targach gamescom nie zabraknie Assassin’s Creed Origins – gra będzie dostępna w grywalnej formie, dzięki czemu każdy będzie mógł na własnej skórze przekonać się o tym, czy studio Ubisoft Montreal odrobiło zadanie domowe, a jego najnowsza produkcja w istocie będzie najbardziej rewolucyjną odsłoną cyklu. Nim jednak tak się stanie, a w Internecie wylądują pachnące świeżością materiały z rozgrywki, warto poświęcić kilka minut na obejrzenie nowego filmowego zwiastuna tego tytułu.

Powyższy materiał zdradza, że swoją rolę w grze odegrają Rzymianie, co do tej pory było trzymane w ścisłej tajemnicy. Dotychczas w oficjalnych komunikatach ograniczano się wyłącznie do wymieniania „greckich wpływów” wprowadzanych przez dynastię Ptolemeuszy, co doprowadziło do rozmaitych przetasowań nad Nilem i nieodwracalnych zmian w życiu mieszkańców tej krainy. O tym, jaką rolę odegrają żołnierze europejskiego imperium, na ten moment niestety niewiele wiadomo – bez wątpienia będą oni mieć jednak związek z późniejszym zakonem Templariuszy (a kto wie, może to stowarzyszenie okaże się starsze, niż początkowo zakładaliśmy?). Wszak znaleźli się na celowniku Bayeka, czyli głównego bohatera omawianego tytułu, co nie świadczy o nich najlepiej.

Filmowy zwiastun Assassin’s Creed Origins ma klimat. Coraz więcej wskazuje na to, że ekipa Ubisoft Montreal wykonała kawał dobrej roboty, pracując nad tą wirtualną podróżą do starożytnego Egiptu. - Assassin’s Creed Origins z filmowym zwiastunem - wiadomość - 2017-08-21
Filmowy zwiastun Assassin’s Creed Origins ma klimat. Coraz więcej wskazuje na to, że ekipa Ubisoft Montreal wykonała kawał dobrej roboty, pracując nad tą wirtualną podróżą do starożytnego Egiptu.

Assassin’s Creed Origins zmierza na PlayStation 4, Xboksa One i komputery osobiste, a na sklepowe półki trafi 27 października.