Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 20 sierpnia 2017, 21:41

autor: Kamil "Góral" Zwijacz

ReCore: Definitive Edition ukaże się 29 sierpnia [news zaktualizowany]

W sklepie Microsoftu pojawiła się gra ReCore: Definitive Edition, o której mówiło się od kilku miesięcy. Tytuł został szybko usunięty z oferty, gdyż najpewniej miał zostać zapowiedziany podczas jutrzejszej konferencji giganta z Redmond, ale w Internecie nic nie ginie i zachowały się potwierdzenia.

Aktualizacja

Firma Microsoft potwierdziła ReCore: Definitive Edition. Tytuł ukaże się 29 sierpnia na Xboksie One oraz PC-tach. Wszystkie wczorajsze informacje okazały się prawdziwe, a dodatkowo dowiedzieliśmy się, że gra zostanie udostępniona za darmo posiadaczom oryginalnego ReCore. Powyżej obejrzycie zwiastun produkcji.

Oryginalna wiadomość

ReCore: Definitive Edition ukaże się 29 sierpnia [news zaktualizowany] - ilustracja #1

Kilka miesięcy temu USK – niemiecka organizacja przyznająca kategorie wiekowe grom wideo – zdradziła, że ReCore doczeka się wersji Definitive Edition. Ostatnio temat powrócił za sprawą redaktora serwisu Indian Noob. Okazuje się, że miał on rację i produkcja pojawi się 29 sierpnia na Xboksie One i PC-tach. Skąd ta pewność? Tytuł ukazał się już sklepie Microsoftu, choć szybko z niego zniknął. W Internecie jednak nic nie ginie, więc zachowały się potwierdzenia w postaci screenów. Jeden z nich, uchwycony przez redaktora serwisu Windows Central, zamieszczamy poniżej.

ReCore: Definitive Edition / Źródło: Windows Central.

ReCore: Definitive Edition w skrócie:
  • nowa wersja gry z września 2016 roku;
  • ukaże się na PC-tach i konsoli Xbox One;
  • premiera odbędzie się 29 sierpnia.

Co zaoferuje ReCore: Definitive Edition? Otrzymamy, to co w normalnej wersji, dodatkową przygodę „Eye of Obsidian” oraz zapowiedzianego jeszcze w zeszłym roku robota T8-NK. Poza tym gra doczeka się wsparcia technologii High Dynamic Range (HDR), a także wykorzysta moc nadchodzącego Xboksa One X, aczkolwiek nie wiemy w jaki sposób. Na widocznej poniżej okładce nie widnieje znaczek „4K”, jak np. na pudełku Forzy Motorsport 7, najpewniej więc gra nie będzie działać w tej rozdzielczości.

Tak czy siak, szczegóły powinniśmy poznać już jutro. O godzinie 21:00 czasu polskiego Microsoft zorganizuje konferencję z okazji targów gamescom i zapewne na niej podzieli się wszystkimi szczegółami związanymi z ReCore: Definitive Edition.

ReCore: Definitive Edition ukaże się 29 sierpnia [news zaktualizowany] - ilustracja #3