Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 22 marca 2017, 20:16

autor: Kamil "Góral" Zwijacz

USK zdradza informacje o Resident Evil: Code Veronica na PS4 i ReCore Definitive Edition

Według niemieckiej organizacji przyznającej kategorie wiekowe grom wideo, Resident Evil: Code Veronica ukaże się na konsoli PlayStation 4, a ReCore doczeka się wersji Definitive Edition.

Niemiecka organizacja USK, przyznająca kategorie wiekowe grom wideo, jest źródłem dwóch interesujących wiadomości. Pierwsza z nich głosi, że Resident Evil: Code Veronica ukaże się na konsoli PlayStation 4. Szczegóły nie są znane, grę usunięto już z bazy firmy, ale w Internecie nic nie ginie i zachowało się potwierdzenie. Tego typu ruch nie byłby wyjątkowy, gdyż Capcom w ostatnim czasie odświeża wszystkie części jak leci. Jedne doczekały się większych przeróbek, jak np. Resident Evil 0 HD, a inne po prostu zostały przeniesione na obecną generację konsol. Tak czy siak, w temacie kultowej serii survival horrorów dzieje się naprawdę dużo, więc Resident Evil: Code Veronica na PS4 (znając życie pewnie też na XOne i PC) byłoby dopełnieniem tej sytuacji.

USK ujawnia nowe wersje znanych już gier.
USK ujawnia nowe wersje znanych już gier.

Drugą nowinką jest ReCore Definitive Edition, czyli nowa wersja gry akcji ReCore na konsolę Xbox One i PC-ty. Produkcja najpewniej zawierać będzie niewydane jeszcze DLC, ale skoro już pojawiła się w bazie USK, to pewnie dodatek jest na ukończeniu i wkrótce doczekamy się jego premiery, a nieco później rzeczonej edycji. Rozszerzenie oferować ma przede wszystkim nowego robota oraz dodatkową mapę. Jego cena na razie nie jest znana.

USK zdradza informacje o Resident Evil: Code Veronica na PS4 i ReCore Definitive Edition - ilustracja #2