Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 16 sierpnia 2017, 09:06

autor: Vergil

ReCore może doczekać się wersji Definitive Edition

ReCore, czyli najnowsze dzieło Keijiego Inafune (autora kultowego Mega Mana), prezentowało przyzwoity, aczkolwiek nie najwyższy poziom. Czy funkcjonująca jeszcze w sferze plotek wersja Definitive Edition mogłaby naprawić sytuację?

ReCore zadebiutowało we wrześniu zeszłego roku na komputerach osobistych i konsolach Xbox One, zdobywając przyzwoite oceny i przychylne opinie graczy. Śmiało można jednak stwierdzić, że bynajmniej nie było to szczytowe osiągnięcie Keijiego Inafune, czyli autora kultowej serii Mega Man. Jak się okazuje, istnieje szansa na to, że pozycja doczeka się wersji Definitive Edition – redaktor serwisu Indian Noob donosi bowiem, powołując się na wiarygodne, bliskie sobie źródło, że Microsoft i studio Comcept przygotowują się do oficjalnej zapowiedzi tej pozycji, która miałaby trafić na Xboksa One. Kiedy premiera? Podobno niebawem, bo 29 sierpnia bieżącego roku.

Czy „ostateczna edycja” ReCore zdołałaby poprawić wynik osiągnięty przez oryginał? - ReCore może doczekać się wersji Definitive Edition - wiadomość - 2017-08-16
Czy „ostateczna edycja” ReCore zdołałaby poprawić wynik osiągnięty przez oryginał?

Lista atrakcji przygotowanych przez deweloperów na okoliczność ponownego wydania tej pozycji obejmuje podobno wsparcie dla HDR, poprawioną oprawę graficzną, dodatkową misję (o której nie wiadomo nic, poza tytułem – Eye of Obsidian) oraz nowego corebota, czyli T8NK, którego możecie zobaczyć na poniższym zrzucie ekranu.

Nowy Corebot to jedna z atrakcji, jaką podobno deweloperzy przygotowali specjalnie na potrzeby ReCore: Definitive Edition. - ReCore może doczekać się wersji Definitive Edition - wiadomość - 2017-08-16
Nowy Corebot to jedna z atrakcji, jaką podobno deweloperzy przygotowali specjalnie na potrzeby ReCore: Definitive Edition.

Warto jednak pamiętać, że powyższe rewelacje wciąż nie zostały oficjalnie potwierdzone. Niemniej na twitterowym profilu gry pojawił się enigmatyczny komunikat, w którym twórcy informują, że 20 sierpnia będą mieli dla nas pewne ogłoszenia. Coś zatem jest na rzeczy, toteż fani marki oraz gracze noszący się z zamiarem zakupu omawianego tytułu powinni trzymać rękę na pulsie.